אחרי שנפגשו לראשונה מתחת לחופה ב"חתונה ממבט ראשון", עברו תהליך זוגי לא פשוט, נפרדו ואז חזרו האחד לזרועות השנייה, הערב (חמישי, אחרי החדשות, ערוץ 12) בספיישל ט"ו באב של השעשועון "מי רוצה להיות מיליונר", הזוג המאוהב ינסה לזכות בפרס הראשון: מיליון שקלים. כזכור, הגר וניר מחזיקים ביחד לא פחות משמונה תארים אקדמיים - להגר הרופאה יש דוקטורט במדעי המוח ולניר הסטארטאפיסט דוקטורט בכימיה.

אחת השאלות שנשאלו במשחק הייתה - מי לא היו בני זוג בסדרה "חברים", כשהאפשרויות הן רייצ'ל וג'ואי, מוניקה וצ'נדלר, רוס ופיבי או רייצ'ל ורוס. הגר וניר היססו בהתחלה  אך הלכו על התשובה רוס ופיבי. "אני קצת בלחץ", הודתה הגר, אך כמובן שזאת הייתה התשובה הנכונה והזוג התקדם עוד צעד לכיוון המיליון.

איפה ניר והגר יהיו עוד חמש שנים? (צילום: יחסי ציבור, ניר פור והגר משה)
ינסו לקחת מיליון. ניר והגר | צילום: יחסי ציבור, ניר פור והגר משה

מגיש התוכנית, ארז טל, מצא נקודות דמיון בין ניר והגר לזוג האוהבים מ"חברים". "אתם קצת כמו רוס ורייצ'ל, לא?", שאל אותם, כשהוא מתייחס לרכבת ההרים הזוגית שעברו השניים ב'חתונמי'. "אבל בסוף רייצ'ל נכנסה להיריון והם לא היו ביחד", נזכרה הגר, וניר תיקן אותה: "הסדרה הסתיימה בזה שרוס נשאר, הם חזרו להיות זוג". אז אחרי שנישאו מול כל המדינה וזכו האחד בשנייה, האם הערב יזכו גם במיליון שקלים?