אין תמונה
רפאלי ולואיס. החיים יפים

ככה זה הולך: פעם בשנה ערוץ E! העולמי מציג את הסדרה "הכי סקסי", שזה אומר, סדרה שמדרגת כוכבים מתחומים שונים בבידור על פי פרמטר הסקסיות. השנה, בעונה השניה של התוכנית, החליטו בערוץ לצאת מגבולות ארה"ב ולדרג בתוכנית את הכוכבים הסקסיים מכל קצוות תבל שחיים כיום על פני האדמה.

וכך פנו מהפקת התוכנית העולמית לערוץ הארצישראלי וביקשו רשימה של כל אלו מהכחול-לבן שיכולים להתברג לרשימה העולמית. בערוץ הכינו רשימה מפורטת והעבירו למי שצריך. לא עבר יותר מידי זמן והתקבלה ההחלטה. החלטה שתשמח בעיקר את מייקל לואיס ובר רפאלי. שנבחרו להיות- היא, בין 25 הנשים הסקסיות. הוא, בין 25 הגברים הסקסיים. כבוד.

אבל זה לא נגמר בזה. כי בזמן שלואיס הגיע למקום ה- 25 והאחרון ברשימה (וגם זה מכובד כי זה לצד כאלו כמו אנריקה איגלסיאס וראיין ריינולדס), רפאלי הצליחה לעקוף כוכבות כמו שרליז ת'רון, פנלופה קרוז והיידי קלום והתברגה היישר אל המקום השני ברשימה. מה שהופך אותה באופן רשמי גם לחברה של ליאונרדו דיקפריו וגם לאישה השנייה הכי סקסית בעולם. אין יותר כבוד מזה.

"מאוד מחמיא לי להיות בקטגוריה הזו, במיוחד שזה לצידה של בר רפאלי", אמר לואיס לאחר שקיבל את הבשורה המשמחת.

- הופתעת?
"זה מאוד הפתיע אותי וזו מתנה מקסימה ליום הולדת 21 שאני חוגג בחודש הבא. אני שמח וגאה לייצג את ישראל בתור המועמד הישראלי היחיד".

בגזרת רפאלי ההתלהבות הייתה מאופקת. "להגיד לך את האמת, אנחנו אפילו לא דיברנו על זה", מודה האמא ציפי לוין.

- מה זה לא מרגש?
"זה נחמד, אבל לא מעבר לזה. מבחינתנו זה אפילו לא שווה שיחה מיוחדת על זה. שיגידו שהיא ילדה טובה ומוסרית ואדיבה ויפת נפש, זה מחמאה הרבה יותר גדולה מסקסית. צריך לקחת דברים בפרופורציות. זה מאוד נחמד וזהו".