הישרדות 5 פרק 14 - רועי לולו
לולו. סוף לא צפוי | צילום: גיא קרן
באחד המהלכים המפתיעים בעונה הנוכחית של "הישרדות" הודחו אמש שני שחקנים בולטים, שהיה נדמה כאילו הן בדרך הנכונה אל הגמר. אלא שאז הגיע גב והחליט לטרוף את הקלפים ויונתן שמלא ורועי לולו עשו את דרכם אל וילת המושבעים עם פרצוף מופתע.

"מאוד הופתעתי, זה היה הכי לא צפוי", אומר לולו יום אחרי, "ידענו שבאיזשהו שלב השלישייה רוחן, גב ונטלי, יתהפכו עלינו אבל לא ידענו שזה יבוא כל כך מהר. לי הייתה תחושה שזה יגיע, אבל הרביעייה שלי לא הסכימה איתי והוחלט בסוף לחכות עוד הדחה ורק אז להדיח אחד מהשלישייה. אבל בדיעבד מסתבר שבזמן שאנחנו הכנו פיתות באי הגלות, שמו אותנו בלחמנייה".

אחרי שהדיחו את יונתן, הבנת שאתה הבא בתור?
"אחרי ההדחה המפתיעה של יונתן כבר ידעתי, כי 'המתחיל במצווה, אומרים לו גמור'. אז בשלב של ההדחה שלי כבר לא הייתי מופתע, ידעתי שאם הלכו על הדחה של האסטרטגים והחזקים של המשחק, הם ילכו גם עליי".

חשבתם שיאנה קלמן עשתה לכם קטע.
"עבר לנו בראש שיאנה קשקשה עם אנשים אחרים לגבי הברית שלנו, כי בברית שלנו אני הייתי די אאוטסיידר, לא הייתי בתוך הברית הזו מבחינת האנשים האחרים באי. מה גם שלא הבנו למה יאנה לא הביאה את פסל החסינות למועצה".

ולמה באמת היא לא הביאה אותו?
"זו הייתה טעות. יאנה עשתה את זה בתמימות כי אף אחד מאיתנו לא תיאר לעצמו שבאמת יהיה כזה מהפך במשחק. אי אפשר להאשים אותה, אנחנו לא כועסים, כולנו נשארנו חברים".

גם אתה ואירית? הייתם חברים שם ובכל זאת רשמת את השם שלה להדחה.
"רשמתי את השם של אירית כי כשהבנתי שנוצרה קומבינה נגדנו חשבתי שהיא שמה יד לזה ושמתי את השם שלה כדי להבהיר לה שנתנו מילה אחד לשנייה ואני יודע שהיא לא עמדה בה. בחיים אנחנו חברים מאוד טובים, דיברנו עוד הרבה לפני הפרק על זה ששמנו את הפתק האחד של השני ואין כעסים. בסופו של דבר זה משחק ואם אנחנו היינו שורדים את ההדחה הזו הם לא היו שורדים את ההדחה הבאה. אני ויונתן היינו הכי חזקים במשחק מכל הבחינות והיה צריך להדיח אותנו בשביל להגיע לגמר".

הישרדות 5 פרק 14 יאנה קלמן
קלמן. סלחו לה | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

ולמה בעצם לא לשים את השם של גיורא?
"טעות שלי. פעלתי בשלב הזה מתוך כעס על אירית כי לא הבנתי מה קרה. מה שהיה במועצת השבט היה מאוד מפתיע, זה לא משהו שדמיינו שיבוא והבלבול שזה יצא גרם לי לפעול מתוכו".

לולו היה אחת הדמויות הצבעוניות שהיו על המסך בעונה הנוכחית כשבשיאה החליט להצהיר על כך שהוא אוהב גם נשים וגם גברים. "כשאתה שם אתה לא חושב מה רואים ומה לא רואים וכשהלכתי למשחק החלטתי להיות כנה עם עצמי וזה יצא ככה. לא תכננתי את זה מראש".

איך הגיבו הקרובים אליך?
"אני חושב שהם לא נפלו מהרגליים. אני העדפתי לשתף את הצופים בזה כי זה אני וזה חלק ממני והיה חשוב לי להיות ישר וכנה".

הישרדות 5 פרק 17 רועי לולו ויונתן
עם יונתן. חברים טובים | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

היה לך קשה לראות את זה?
"לא קשה לי עם שום דבר שאני בשלום עם עצמי לגביו. אני לא בשלב של לבטים בחיים, אני לא מתלבט לגבי שום דבר, אני יודע לקבל את עצמי".

יש קשר בין ההצהרה שלך לקרב ליונתן?
"מערכת היחסים שלנו היא של חברים טובים, כמו אחים. הייתה לנו כימיה מאוד טובה מתחילת המשחק, הוא אחלה גבר ובנאדם ישר. הוא ילד טוב ירושלים ואני אוהב סוג כזה של אנשים. אנחנו עדיין חברים מאוד טובים".

קצת צחקו עליכם בשבט על "הזוגיות" שלכם.
"שם לא הרגשנו את זה, אבל כשאתה רואה את זה בטלוויזיה אתה מבין שדברים שרואים מכאן לא רואים משם. זה היה ממש מצחיק לראות את זה".

למי לדעתך הכי מגיע לקחת את המיליון?
"בתור צופה, ולא בתור מתמודד בתוכנית, לדעתי מי שעושה את התוכנית היא אשת הברזל, אירית רחמים. היא משעשעת, היא צבעונית ואם המציאו את הדמות שמתאימה לתוכניות ריאליטי, אז בטח ידעו שמדובר באירית רחמים".

לאן לולו הולך מכאן?
"אני מאוד אוהב טלוויזיה ואני חושב שהטלוויזיה גם מאוד אוהבת אותי. אני אשמח לקבל הצעות אבל בינתיים אני עסוק בפתיחת סניף נוסף של המספרה שלי ברחוב ירמיהו בתל אביב שמיועד רק לכלות".

הישרדות 5 פרק 16 - אירית
אירית. מגיע לה מיליון | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

>> מעריצות ביבר מתחננות לצלם הפפראצי: תבטל את התלונה