מעיין שם טוב, יום בעבודה, פפראצי, האח הגדול (צילום: אלעד דיין)
מעיין "בולבולון" שם טוב. סלחה ושכחה | צילום: אלעד דיין

חשבתם שמעיין "בולבולון" שם טוב סיימה את פרק סער שיינפיין בחייה ברגע שבו הוא פצח בזוגיות עם איילה מול עם שלם ומצלמות"האח הגדול"? גם אנחנו. אבל בחיים, ממש כמו בבית "האח", יש הפתעות. כמו שזה נראה כרגע, שיינפיין ובולבולון נמצאים בדרך חזרה זה לזרועות זו.

בולבולון, כזכור, החליטה שהיא ממשיכה הלאה כשהבינה שהרומן בין סער ואיילה עושה קולות של רציני. היא התרחקה מהתקשורת אך סיפרה למקורבים כי הסיפור בינה לבין שיינפיין נגמר סופית, גם מבחינתה. אלא שאז יצא שיינפיין מבית "האח" ובמקום לרוץ לזרועותיה של רשף, חזר והצהיר בכל כלי תקשורת אפשרי שהוא יעשה הכל כדי להחזיר את שם טוב לזרועותיו. שם טוב לקחה פסק זמן וטסה עם חברים לחופשה בחו"ל, ממנה שבה לפני שבוע וקצת.

ובכן, בשקט בשקט יצר שיינפיין קשר עם שם טוב, השניים דיברו ואפילו כבר הספיקו להיפגש מספר פעמים. מקורבים מספרים כי בני הזוג המתקמבקים הולכים ומתקרבים זה לזו מחדש, ואף בילו בסוף השבוע האחרון ביחד באווירה זוגית. מי שהיה סביבם טען כי הם נראים מאוהבים כאילו מעולם לא היה שם משבר, ושהקאמבק הרשמי הוא רק עניין של זמן. אנחנו אומרים – אם הרומן הזה הצליח לשרוד את כל המשברים שבדרך, כנראה שבאמת יש שם אהבה.

שיינפיין, מזל טוב.
"אין תגובה".

סער שיינפיין מרצה בפני עורכות דין (צילום: אלעד דיין)
שיינפיין. נקווה שהיא לפחות לא תקרא לו תינוק | צילום: אלעד דיין

>>ארז דה דרזנר עובר לגור עם החברה

בואו לעשות איתנו חג: הצטרפו לשולחן הפסח של mako באתר "לתת"