שער פנאי פלוס, הישרדות 4 (צילום: mako)
השער המדובר | צילום: mako

רגע לפני שעונת "הישרדות אולסטארס" פורצת לחיינו, התייצבו ארבעה ממתמודדי העונה לצילומי שער מגזין "פנאי פלוס" הקרוב. הוותיקים עידן קפון ונתן בשבקין, והחדשים איתי שטראוס וגיא גולד הצטלמו באווירת "הישרדות", מה שכלל הרבה חול, שיזוף ופוזות עם פרצופים רציניים.

הכל התנהל על מי מנוחות, לפחות עד הרגע בו מפיקי יום הצילום הראו למצטלמים את הכובע אותו הם אמורים לחבוש. כולם הסכימו, חוץ מקפון, אז המפיקים הסכימו להבליג ולוותר. אחר כך העמידו את הארבעה על הסט בפוזיציה מסוימת. ושוב כולם הראו נכונות, ושוב קפון התחיל עם הפרנציפים שלו. בפעם הזו הוא סירב לגעת בשאר הבנים האחרים בטענה שזה "הומואי", ושהוא מרגיש מושפל.

אחרי דין ודברים של כל הנוגעים בדבר, קפון לא התרצה והמשיך בסירובו, עד שבסוף פשוט קם, עזב את הסט וסרב לחזור. תחנוניהם של אנשי ההפקה עזרו ובסופו של דבר קפון חזר, אבל עם רשימת תנאים: הוא לא נוגע בבנים אחרים, לא מסתכל למצלמה ומסרב לתת למאפרת לתקן לו את האיפור.

לבסוף התמונה, כפי שאתם יכולים לראות, צולמה, אבל לכל אורך הצילומים קפון היה עסוק בלריב עם הצוות. בהמשך יום הצילום הבלגן הלך וגבר וקפון שוב עזב את סט הצילומים. הפעם בלי לחזור. עכשיו לא רק לדן מנו יש עסק עם קפון, עידן קפון.

>> הכי מטוקבק גם במאי: אלירז שדה

בואו לבחור איך תיראה "חתונת השנה" של mako