במהלך ראיון אצל אופירה וברקוביץ', סיפרה בשידור בדמעות כי בהיריון ומצפה לילד שישי אני רוצה להגיד לך משהו אני בהריון, אני מתחילה חודש רביעי, זו ברכה".

בנוסף, התייחסה מיכל הקטנה לטענות של סמדר שיר ותקפה אותה:  "כל מילה שהיא כתבה שם זה שקר, כל מילה שהיא כתבה היא שקר וכזב".

סמדר טענה שעשית את זה על סט הצילומים כי הרגשת לא טוב.
"מי היא בכלל שהיא טוענה את זה? היא הייתה בסט הצילומים בכלל? הבחורה הזאת קמה בבוקר, היא קיבלה הודעה שהיא צריכה להיכנס לבידוד והיא לא אהבה את הנושא . אני הפכתי להיות שק האגרוף שלה. להלבין את פניי ברבים זאת אחת העבירות הגדולות ביותר נעשו".

"אני מכבדת את סמדר ולכן לא עניתי לה, אבל כשבחורה בצורה כזו חדה מלבינה את פני ברבים מול הילדה שלי, כל הסטטוס היא כינתה את התאומים שלי ביבי גנץ. הבת שלי אמרה לי 'אמא, זו אותה סמדר שהקראת לי את הסיפורים שלה? זה מה שהיא כתבה עלייך? איך היא מתנהגת ככה? אם את בסיכון, למה לא ראיינת אותי בזום?'".

כזכור, המלחמה בין השתיים החלה כשהעיתונאית סמדר שיר פגשה את מיכל לפני כשבועיים לטובת ראיון וצילומי שער. "שאלתי את מיכל למה סירבה לבוא אלי, לאוויר הצלול שבגינה, והיא דפדפה בסלולרי ונעצרה על ההנחיות לסגר השלישי שלפיהן אסור לאדם להימצא בבית שאינו שלו", כתבה סמדר שיר בפוסט. "סבבה, חשבתי לתומי. אזרחית שומרת חוק. כל הכבוד".

"לרגע לא עלה בדעתי שיומיים קודם לכן, בשבת, בעלה של הקטנה אירגן לה מסיבת יומולדת גדולה בבית מלון בירושלים", הוסיפה שיר ואף סיפרה כי מיכל הזמינה בדיקת קורונה ישירות לצילומי השער וטענה כי לא עדכנה על החגיגה שהתקיימה לה בשבת, "בסיום הראיון נסעתי לבקר את אמי, הקשישה הכי יפה בתל אביב והסביבה".

"במהלך צילומי השער, הצלם הופתע כשהגיעה לשם אחות עם מטוש וערכה למיכל בדיקה, אך הקטנה נימקה באוזניו שהיא נבדקת שוב ושוב בגלל פגישותיה הרבות עם קהל. צדיקת הדור, אה? גם הצלם לא עודכן לגבי המסיבה". 

 

 תגובת סמדר שיר: "לא אני חשפתי אותה לנגיף הקורונה, היא זו שחשפה אותי, כמו גם את הצלם וצוות ההפקה. בסלולרי שלי מצוי תיעוד מדויק של פניותיי למיכל מיום שלישי, עת נודע לי שבמסיבה שלה נכח חולה מאומת, ושמהן היא התעלמה. אני מאחלת לה ולכולם בריאות ואהבה".