אירוע משה פרסטר בוקי נאה (צילום: ראובן שניידר )
מאבד את שפיותו? | צילום: ראובן שניידר

בוקי נאה ממשיך במלחמה שלו נגד איתי תורג'מן וחבורתו ומוכיח לכולם שבמקרה שלו- מה שהיה על האי, ממש לא נשאר על האי.

נאה כבר הביע לא אחת את דעתו השלילית על תורג'י מאז החזרה מצילומי "הישרדות VIP", כאשר יצא נגד התייצבותם של תורג'י ואנה ארונוב בשלל אירועים מתוקשרים.

עכשיו מוצא נאה זמן לשתף את חבריו בפייסבוק בחרדות שלו לגבי המשך הדרך, והרצון שלו להדיח אותו, כי הוא מסכן את מעמדו בתוכנית. להזכירכם, צילומי התכנית הסתיימו לפני כמה חודשים טובים ובוקי די יודע מה צפוי בפרקים הקרובים.

הפעם נראה שבוקי עלה מדרגה בכל הנוגע לדברי השנאה נגד אדון איתי תורג'מן, ואולי אפילו עבר קצת את הגבול. "אני חייב להשמיד את הוואחש הזה איתי תורג'מן ובנות ה'ברית בוטיק שלו'", הוא כותב, "הם משקרים את כל העולם וזרקו לים כבר את מיכל זוארץ, הראל מויאל ועזאם עזאם. אני חייב לעשות איזשהו תרגיל כדי לעצור אותם, לנקום את נקמת כל המודחים. בתחבולה תעשה לך מלחמה. חייבים למצוא תחבולה לשלוח את התורג'י הזה קבינימט. אם אני לא מצליח אני המודח הבא, ואחריי שגב".

המסקנות אחרי קריאת הדברים החריפים הללו הן או שבוקי לאט לאט יוצא מדעתו, או שהוא פשוט עושה בילדאפ לפרק הקרוב ולהדחתו הקרבה של תורג'י מהמשחק. האמת? שתי האפשרויות נשמעות הגיוניות.

זוהר יעקובסון, המייצגת את תורג'מן, מסרה בתגובה: "אין תגובה לכל התכנים האלה, אבל אני מציעה לכל מי שסובל מהחום בימים אלה להיכנס לבריכת מים קרים, זה מאוד מועיל".

בוקי נאה שוב נגד איתי תורג'מן (צילום: mako)
דבריו של בוקי כפי שנכתבו בפייסבוק | צילום: mako
איתי תורג'מן ואנה ארונוב (צילום: עודד קרני)
זהירות, בוקי נובח! | צילום: עודד קרני