ג'קו אייזנברג (צילום: כוכב נולד)
אייזנברג. הולך בין החדרים | צילום: כוכב נולד

כבר תקופה ארוכה שאנחנו שומעים ועדים לעליות וירידות בקריירה של הכוכב הנולד בדימוס, ג'קו אייזנברג. וזה כולל שלל התבטאויות בענייני הצבא ומה לא, התאוששות, קמפיינים, החלפת סוכנים ועוד. ועכשיו? שמועה חדשה מתרוצצת בקרב הקהילה החרדתית לפיה ג'קו אייזנברג חזר בתשובה.

בכתבה בה התראיין אייזנברג עבור האתר החרדי "בחדרי חרדים", נכתב בכותרת כי אייזנברג סיפר לכתב על החזרה בתשובה, על שירה בחתונות חרדיות, ועל הזכות לשמח חתן וכלה.חיטוט מעמיק יותר מגלה שאייזנברג אומנם קרוב לדת מאז ומעולם, אבל לא ממש מתחזק.

או שגם החרדים מבינים את כוחם של כוכבי תוכניות הריאליטי והסלבס הצעירים שמככבים במדורי הרכילות, או שיש דברים נסתרים. אחרת קשה לנו להסביר איך ברגע אחד אייזנברג הפך לאיש דת שמשתייך באופן חד משמעי לקהילה החרדית. בכל מקרה, אנחנו מפרגנים.

אייזנברג אמר בתגובה: "התראיינתי לאתר, אבל זה מה שנכתב שם בסוף? זה מצחיק כי זה ממש לא מה שאמרתי. אל דאגה, אם אני אחזור בתשובה, אתם תהיו הראשונים לדעת".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: יודה לוי עושה שרירים, בריטני בעירום, צביקה הדר עדיין המום מפרשת טופז, מירי בוהדנה וגל גדות חוגגות, סוזן בויל השתחררה מבית החולים, דודי מליץ מדבר על הכל ומה עושה היום כברה קסאי מ"כוכב נולד".