אין תמונה
גדלתי קצת מאז הפעם האחרונה לא?

זהו, זה קורה: אחרי שבוע שלם שבו התלבטתם, התחבטתם, פתחתם מדורי רכילות, חיפשתם פפראצי, התייעצתם עם מכרים ושכנים, עשיתם את ההחלטה הנכונה והקלקתם - ממשלת הסלבס שלנו יוצאת לדרך. 

חלק מהבחירות, חייבים להודות, שעשעו אותנו מאוד, את חלקן הבנו לחלוטין ואחרות כל כך הפתיעו אותנו ששקלנו לספור את הקולות מחדש. אבל בסופו של יום, אלה הבחירות שלכם, אלו הם האנשים שבאמת הייתם רוצים שינהיגו אתכם באש, במים ולכל אורך עונת הפרסים. שנתחיל?

מארינה מקסימיליאן בלוק נינט (צילום: עדי רם)
מארינה מקסימילאן בלומין | צילום: עדי רם

גבירותי, רבותיי וצופי "חשופים" – קבלו את ראש הממשלה האלטרנטיבית שלכם: היא נחושה, היא אסרטיבית, היא צמחה מהכי למטה שיש והגיעה לטופ שבטופ - מארינה מקסימיליאן בלומין. בוגרת 'כוכב נולד' הטרייה יחסית ניצחה גם את האבא הרוחני צביקה הדר, גם את האחות הגדולה נינט וגם את בובליל (בובליל! אפילו הצרפתים אמרו שהוא מתאים!). אבל מה שיותר מפתיע זה ההפרש שבו היא עשתה את זה: 62% מכם הצביעו לה מבלי לספור בכלל את שאר התותחים הכבדים. מה שמוכיח שאתם לגמרי בעד ראש ממשלה אישה, אבל אחת שמשחקת, רוקדת ושרה (ואולי גם עושה את אנחל בונני). 

נועה תשבי בליפסטיק אדום (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
נועה תשבי | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

דן מנו גר בלוס אנג'לס, גל גדות עושה סרטים הוליוודים ולדנה אינטרנשיונל יש את השם הנכון בילט אין, אבל אתם בכל זאת בחרתם להכתיר את נועה תשבי לשרת החוץ, וכנראה שהתרשמתם מהעבודה שהיא עשתה בלדברר בתפוצות את המלחמה בעזה. 48% מכם הסכימו להפקיד בידה את מדיניות החוץ של ישראל ולקוות שהיא תעשה לה את שעשתה לפורמט של "בטיפול": תיצור סביבה באזז. מנו הגיע למקום השני עם 27%, מה שאומר שהוא נשאר בפוזיציה הכי טבעית שלו – האופוזיציה. אתם יודעים, החבר'ה התככנים האלה שיורדים על כולם ומנסים בסתר לתפוס את השלטון. תודו שיותר מתאים לו.

רוני דניאל (צילום: עודד קרני)
רוני דניאל | צילום: עודד קרני

לא באמת הייתה תחרות בגזרת משרד הביטחון, לא תחרות מדודה, הוגנת ושקולה בכל אופן. שני הגברים-גברים רוני דניאל ונתן בשבקין ניצבו מיד בראש המחנה והשאירו את הבוסקילה והגבסו הרחק מאחור. שניהם מתהלכים להם עם לוק של לוחם קרב ומבט של "איפה הנשק איפה?", אבל כמעט חצי מכם התרשמו מקור הרוח של דניאל נוכח קסאמים וגראדים הרבה יותר מהשרירים ויכולות ה(אי) הישרדות של בשבקין. שום אהוד ברק - מבחינתכם שאת המלחמה הבאה ינהל הכתב הצבאי של חדשות ערוץ 2, וגם ידווח עליה תוך כדי, ובין לבין גם יפרשן. אז תוכלו לישון בשקט בלילה.

עידו רוזנבלום בטקס נבחרי ערוץ הילדים (צילום: עודד קרני)
עידו רוזנבלום | צילום: עודד קרני

אז מה אתם רוצים שיעשה הכסף שלכם בארבע השנים הקרובות? ייפול לידיים של נוסעי מונית תמימים שיודעים לענות על שאלות, כנראה. קרב צמוד התחולל על משרד האוצר בין הנהגוס עידו רוזנבלום (45%) לקואוצ'ר אלון גל (42%), שהוכרע בסופו של דבר על ידי האיש עם היונית. את המתמודדים איל גולן וזהבה בן בכלל לא ראיתם ממטר. וגם מס הכנסה, כנראה.

שפרה קורנפלד (צילום: אלעד דיין)
שפר קורנפלד | צילום: אלעד דיין

מורים, תלמידים ושאר אנשי חינוך יקרים, נא להתנהג בהתאם. כי אם תעשו את זה, שרת התרבות, החינוך והספורט החדשה שלכם תשמח ללמד אתכם איך לסרוג, לאכול סושי, להתאהב באנשים הלא נכונים ולא להיעלב מדברים של אשקלונים. שפרה קורנפלד לקחה בהליכה את משרד החינוך עם 55% מהקולות שלכם. אורנה בנאי והאג'נדות שלה, לעומת זאת, הסתפקו במקום השני עם 20% בלבד. מה שעוד מעניין הוא תיקו שנוצר לו במקום האחרון בין קרן פלס לרון קופמן, שניהם עם 13%. אבל מה זה חשוב, פעם מנצחת גדולה, תמיד מנצחת גדולה. ותזכרו: יש לה הרבה מאוד עיניים בגב – כי היא סרגה אותן בעצמה.

אין תמונה
יהורם גאון

סחתיין עליכם שהבנתם עניין ובחרתם ביהורם גאון כשר הבריאות. רק היפוכונדר אמיתי יודע שהעיקר הוא באמת באמת הבריאות ושיש לשמור עליה בכל מחיר, גם אם זה אומר לקצץ בתקציב של רוני דניאל כדי להשיג עוד ועוד תרופות ואקמולים לסל הבריאות. אסי דיין היה קרוב, כל כך קרוב, אבל בסוף החלטתם שיותר חשוב לשלוח אותו לטיפול. אפילו יהודה לוי, בדומה לזוגתו המובסת, לא הצליח להסתנן לממשלה שלכם. מה שמוכיח שזו לא חוכמה להרוס את הבריאות, בתכלס הכי חשוב זה לשמור עליה.

לאון שניידרובסקי (תמונת AVI: עדי רם)
לאון שיינדרובסקי | תמונת AVI: עדי רם

איך אתם מעדיפים את השיק הממשלתי שלכם? שניידרובסקי-סטייל, מסתבר. 54% מכם העדיפו להתעלם לגמרי מצביקה פיק, עדן הראל ומיקי בוגנים וללכת על ליאון שיינדרובסקי, גיי המחמד של "האח הגדול", בתור שר השיק הבא של ישראל. ואם היתה זו המציאות ולאון אכן היה תופס כיסא של ממש בממשלה הבאה, אין ספק שסוף כל סוף הייתה קמה פה משטרת אופנה ראויה.

עדי אשכנזי אירוע פפסי מקס (צילום: עודד קרני)
עדי אשכנזי | צילום: עודד קרני

מה זה השטויות האלה תחבורה? למה לא משפטים, תקשורת, תמ"ת? סביר מאוד להניח שעדי אשכנזי לא תשמח לגלות שהתפקיד ש-49% מכם ייעדו לה בממשלת הסלבס שלנו זה להיות שרת התחבורה, וגם זה רק בגלל שיש לה קטנוע צמוד ותו לא. מה שכן, היא יכולה להתנחם בעובדה שהיא גברה על קליברים לא קטנים כמו דני "אני אוהב מכוניות מירוץ" קושמרו ואלי "גם אני" אילדיס. כבוד.

בר רפאלי 18 (צילום: רויטרס)
בר רפאלי | צילום: רויטרס

שרת יחסי ציבור – חייבת לגור בארץ? אם כן, יש קצת בעיה עם הנבחרת שלכם לתפקיד, בר רפאלי. לא בטוח שהיא תרצה להתרחק יותר מדי מהקריירה והקאברים, שלא לדבר על ליאו, אפילו אם מדובר בתפקיד ממשלתי מומצא. בכל אופן, כמעט חצי מכם חשבו שהג'וב הזה תפור עליה בול והיו רוצים לשלם לה כספי מדינה תמורת יחצ איכותי כמו שרק היא יודעת לעשות. למקום השני, אגב, הגיע חזני של עינב בובליל. מה שמוכיח שגם הוא יודע לעשות עבודה לא רעה בכלל בתחום.

אין תמונה
עפר שכטר

לתפקיד שר הלילה ליהקתם את עפר שכטר, שובב עם לב זהב שנראה לנו שישמח לקחת על עצמו את התפקיד. עינת שרוף וציון ברוך נותרו מאחור ואפילו ארי שמאי עם שלל עיסוקיו הליליים לא הצליח להסתנן לממשלה שלנו. אולי כשר משפטים היה לו סיכוי יותר טוב.