אשתו של אורן חזן תקבל כ-27 אלף שקלים פיצוי מטובקיסט שביקש לעקר אותה כי ממילא "תביא דור נוסף של ילדים מטומטמים ומושחתים".
 
ב-7.11.17, במהלך ישיבה של ועדת כספים בכנסת, הטיחו חברי הכנסת לשעבר - מיכל בירן ואורן חזן, דברים קשים זה בזה. בין היתר, בירן כינתה את חזן "סרסור", על רקע התחקיר של עמית סגל בחדשות 12.
בעקבות הסכסוך בין השניים, רינת חזן, בת זוגו של חזן, פרסמה תגובה להתרחשות בדף הפייסבוק האישי שלה, אולם הפוסט הועבר ללא ידיעתה וללא הסכמתה, לאתר החדשות NRG.

אדם בשם אברהם לונשטיין, תושב רעננה, פרסם תגובה לפרסום באתר החדשות ובה ביקש לעקר את רינת חזן, כי ממילא "תביא דור נוסף של ילדים מטומטמים, מושחתים וגנבי מוחות". בנוסף, הוא כינה אותה "זונה", "תת אדם" ו"בהמה".
 
תחילה טען לונשטיין כי גורם עלום השתלט לו על הפייסבוק כ"מעשה קונדס", אך גרסתו לא התקבלה - בפרט משלא פנה לפייסבוק, לא מחק את התגובה ולא פנה למשטרה.

חזן תבעה באמצעות עו"ד רון לוינטל, המתמחה בתחום הדיבה ולשון הרע, בבית משפט ברחובות. בפסק הדין שהתקבל אתמול ע"י השופטת אפרת פינק, נקבע כי רינת תקבל כ-27 אלף שקלים פיצוי.
 
עו"ד רון לוינטל מסר עם סיום התביעה: "כאב הלב על רינת חזן, שבזמן שהיתה בהריון, איחלו לה להיות עקרה ושלחו אותה לזנות בבורגס. היא לקחה את זה קשה מאוד. חטאה הגדול הוא שהיא התאהבה באורן חזן, שגם נחשף לאחרונה בתוכנית ה"אח הגדול" והתגלה שם גם ברגישותו.
מידי יום וממשפט למשפט אנו מגלים כי הסכומים המשולמים עבור תגובות פוגעניות באינטרנט, עולים מפסיקה לפסיקה. בעבר בית המשפט העליון קבע שמדובר רק ב"פרסום חולף" חסר חשיבות והיום בתי המשפט מבינים את פוטנציאל הנזק של פרסום מסיבי בזירה הווירטואלית".