הנס הכפול של הזמרת מיקה קרני: לפני כשלוש שנים נישאה הזמרת לבן זוגה מאור והשניים החליטו להביא לעולם ילד משותף, זאת בנוסף לארבעת ילדיה הנוספים של קרני מבני זוגה הקודמים. אחרי שנים ארוכות של טיפולי פוריות שלא צלחו, השניים יצאו לתהליך פונדקאות באוקראינה שהסתיים באופן מאוד לא צפוי. בזמן שהאם הפונדקאית בהיריון מתקדם, קרני בת ה-48 גילתה כי נכנסה במפתיע להיריון בעצמה.

"אחרי מפחי הנפש והיסורים בהליכי ההפרייה הארוכים, המפרכים והקשים שלא עלו יפה, וכשיש אם פונדקאית בהיריון עם בנם, קרה הנס", סיפר חיים אתגר ב"חדשות הבוקר", "אף אחד לא הצליח להסביר בדיוק איך, אבל קרני נכנסה להיריון. היו רופאים שאמרו לה, 'תקשיבי, את הסיפור הזה אנחנו חושבים שלא תוכלי לממש'".

בתוך חודשים ספורים מצאה עצמה קרני עם שישה ילדים, הגדול שבהם בן 31, הקטנים בני כמה חודשים. המסע שעברה קרני, מההחלטה לצאת לפונדקאות ועד הלידה המפתיעה, תועד בתוכנית "חשיפה" שתשודר הערב (שני, אחרי החדשות, ערוץ 12). "יצאנו איתה למסע מאוקראינה עד לישראל, כשבאמצע יש קורונה", תיאר אתגר, "לקרני סיפור חיים מטורף והכל מתנקז לתוך התקופה הזאת, לנס הזה מול המצלמות שלנו".

בתוכנית הערב ייחשפו השעות הדרמטיות בבית החולים, כשבתום בדיקה שגרתית הוחלט להפנות את קרני לחדר הלידה. הבדיקה העלתה כי היא סובלת מלחץ דם גבוה והתעורר החשד כי יש לה רעלת היריון שעלולה לסכן אותה ואת התינוקת. כדי לא לקחת סיכונים, הוחלט ליילד את התינוק באופן מיידי. "הלידה התרחשה בשיא מגפת הקורונה ובכל מקרה היה מדובר בהיריון בסיכון. זאת דרמה מטורפת", סיפר אתגר.

קרני התמודדה עם ביקורת על כך שבחרה לפנות להליך פונדקאות למרות שיש לה ארבעה ילדים.
"הביקורת הזאת הועלתה גם מבית. אחת מבנותיה אמרה, 'אמא, אני חושבת שיש כאן מעשה מורכב מאוד מוסרית'. יש דיון על זה בגלל השאלות שמסביב לפונדקאות, יש אישה נוספת שמעורבת ושימוש באלמנטים כספיים. עם זאת, הילדים היו די מבסוטים ומאוד התרגשו שמגיעים ילדים חדשים למשפחה".