הבוקר (ג') הצליח ליאור נרקיס להרים לא מעט גבות כששיחרר את הסינגל החדש שלו - קאבר ללהיט של להקת כנסיית השכל, "היינו עושים אהבה". לא בזכות הבחירה המוזיקלית המפתיעה, אלא בזכות הבחירה בבת זוגו, ספיר נרקיס, כצלע הנשית בקליפ, בימים בהם הם מתמודדים עם אינספור שמועות בנוגע למצב הזוגיות שלהם.

כזכור, זוהי אינה הפעם הראשונה שהשניים נאלצים להתמודד עם דיווחים על משבר במערכת היחסים, כשהשבוע (בפעם השנייה, לפחות) הסירו עוקב זה מזו בעמודי האינסטגרם שלהם, ומקורבים להם סיפרו כי "הם עדיין גרים באותו בית, אבל לא מדברים".

עם זאת, כשנרקיס פירסם הבוקר את השיר החדש ולצדו תיוג של זוגתו עם הכיתוב "אנחנו? עושים אהבה כל הזמן", רבים לא יכלו שלא לתהות - האם מדובר בתרגיל יח"צ של השניים למטרת קידום בלבד? בסביבת הזוג מגחכים וטוענים שלצערם מדובר בספוקלציות משעשעות.

מי שבוחרת לחזק את הדברים היא ספיר עצמה, שלפני שעה קלה שיתפה את השיר בעצמה, וכתבה: "עברנו משברים ואולי עוד נעבור, אבל נעבור אותם יחד ולאורך כל הדרך עושים אהבה". בין המגיבים לפוסט היה ליאור שכתב: "אני אוהב אותך אשתי". האם הם אכן יצליחו לגשר על הפערים ולייצב את הקשר? אנחנו רק יכולים להחזיק להם אצבעות ולקוות שכן.