עדן אטיאס, האח הגדול
כבשה אותו | צילום: PPU צלמים

אחרי שהתוודה מול כל מדינת ישראל על היותו בתול, יניב אויזרץ (32) כבר צבר לעצמו קהל של בחורות שרק מחכות שיצא מבית "האח הגדול" כדי לגאול אותו מבתוליו. אמש פרגן לו האח במסגרת המשימה השבועית וארגן לו דייט עם מעריצה בשם עדן אטיאס.

אטיאס, בת 21 מקריית חיים במקור וכיום מתגוררת בתל אביב, היא ליצנית, בעלת עסק של הפקות אירועים לילדים ולומדת משחק בבית הספר ADC. למרות היותה ליצנית ושחקנית, היא מספרת כי העניין שלה באויזרץ החל עוד מהימים הראשונים שלו בתוכנית ובגלל שבסביבתה ידעו זאת לא היה קשה להפקת התוכנית להגיע אליה עם ההצעה הנחשקת.

רגע אחרי הפגישה שלה ויניב, אביו של יניב יצר איתה קשר, דיבר איתה ארוכות ואף הזמין אותה להגיע לארוחת ערב בה תכיר את המשפחה.

"אנחנו ניפגש בקרוב", אומרת אטיאס, "יש לו אבא מקסים וחמוד מאוד. היה לי העונג להכיר את יניב, ואני לא פוסלת כלום אף פעם".

בבריכה
יניב. יש לו נפש עדינה | תמונת AVI: mako

תגידי, זה רציני כל העסק הזה, את בטוחה שאת לא עושה את זה בשביל פרסום?
"מן הסתם ברגע ששאלו אותי אם אני רוצה להיכנס אמרתי לעצמי שזה אחלה של חשיפה בשבילי. אבל נכנסתי אחרי מלא התלבטויות עם עצמי אם כדאי לי להיכנס כי זו לא החשיפה שאני מחפשת. שחקן רוצה להתפרסם כשחקן ולא בתוכנית ריאליטי. בסוף אמרתי לעצמי שמדובר במישהו שאני יכולה להוכיח לו כמה הוא בנאדם טוב וחמוד ולתת לא את כל הפידבק שבעולם, אז החלטתי לעשות משהו למענו, אמרתי לעצמי 'תעזבי רגע את עניין המשחק, תיכנסי ותהיי את עצמך ותהני' וזה מה שעשיתי".

אז את לא ממש בונה כאן על זוגיות.
"אי אפשר לדעת לעולם מה יכול לקרות בחיים האלה".

איך בדיוק התגלגלת לכל זה?
"הפקת התוכנית פנתה אליי כי הם הכירו אותי וידעו שארצה לפגוש את יניב. באמת נכנסתי לשם בתור מעריצה שלו, כי רציתי לחזק אותו מבפנים ולהבהיר לו כמה הוא באמת בנאדם מדהים וכמה הוא חייב לא ליפול ולהישבר. עוברת עליו שם תקופה לא קלה והרגשתי שהוא חייב להבין שהוא בנאדם נדיר. אז נכנסתי כמעריצה ויצאתי כידידה ממש טובה".

יש משהו שמושך אותך בו במיוחד?
"יש לו נפש עדינה וטובה, רואים שהוא לא בא בכוונה רעה לשום דבר. גם כשהוא מתעצבן וכועס זה כמו ילד קטן, זה ממקום תמים. גם אם הוא טועה לפעמים, הוא באמת בנאדם טוב ורואים את זה".

>> ובנתיים אייל גולן יוצא בקמפיין למען אור דניאל

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

עדן אטיאס, האח הגדול
מעריצה של יניב | צילום: Photo by Flash90
עדן אטיאס, האח הגדול
יצאה כידידה טובה | צילום: Photo by Flash90
עדן אטיאס, האח הגדול
אבל לא פוסלת כלום בעתיד | צילום: Photo by Flash90
עדן אטיאס, האח הגדול
בקרוב תפגוש את המשפחה | צילום: Photo by Flash90
עדן אטיאס, האח הגדול
חשיפה זה תמיד טוב לקריירה | צילום: Photo by Flash90
עדן אטיאס, האח הגדול
גם ליצנית | צילום: Photo by Flash90
_OBJ