המסע של דודו ונטלי אהרון ב"המטבח המנצח VIP" יגיע הערב (חמישי) לשיאו, כשיתחרו ראש בראש מול אלישע בנאי ואורלי זילברשץ על הניצחון. בין הכנת הלחוח המפורסם, אפיית הקינוח המשגע וטעימת המנות של הזוגות האחרים, בני הזוג שיתפו בגילוי לב על המשבר שעברו לפני התוכנית ואיך התחזקו והתקרבו מאוד בזכותה.

אלא שהערב, כשכל טעות בהכנת מנת הגמר עלולה לעלות להם בהפסד, הלחץ והמתח מגיעים לנקודת רתיחה. במטבח, דודו שקע במרכיב במנה שלא הסתדר כמו שרצה, בזמן שנטלי הבינה שאם לא יוותר וימשיך למשימה הבאה, הם יפסידו את הגמר. "עזוב את זה, תשטוף את הנפה, אני צריכה אותה למוס", ביקשה נטלי כשראתה שהזמן להגשת המנה הולך ואוזל, "זה יותר חשוב. אני מתחננת, אין לי מנה. תנקה אותה".

דודו התעכב עוד כמה שניות, עד שנטלי איבדה את הסבלנות וצעקה, "די, נו, כמה אני יכולה לבקש? למה אתה לא מקשיב לי? יאללה, עוד לא התחלתי את הדג". בשביל דודו, זו הייתה אולי קריאת ההשכמה שהיה זקוק לה.

דודו אהרון ונטלי לוי-אהרון (צילום: המטבח המנצח VIP, קשת 12)
אוהבים את הזוג הזה. נטלי ודודו אהרון | צילום: המטבח המנצח VIP, קשת 12

"פעם ראשונה שנטלי מרימה את הקול. היא צעקה עליי במטבח", נדהם דודו. נטלי, שביקשה להרגיע את הרוחות ולחזור בזריזות לעבודה, הסבירה: "אין לנו זמן. אני מדברת אליך ומדברת אליך ואתה לא מקשיב למה שאני אומרת. לא הייתה לי ברירה אחרת אלא לצעוק, כדי שתפסיק לעשות את מה שאתה עושה". אנחנו כבר סקרנים לדעת איזו מנה תצא מתוך הסערה הזאת והאם היא תעניק לזוג האהוב את הניצחון.