מורן גרוס מדגמנת אמהות (צילום: רוני בן נעים)
גרוס והבן הקטן. מדגמנת אמהות | צילום: רוני בן נעים

אחרי שהפכה לאמא לשניים והתרחקה מעט מאור הזרקורים בשנים האחרונות, הדוגמנית- שחקנית מורן גרוס עושה את דרכה חזרה אל המקום שהייתה בו עוד בימי "אהבה מעבר לפינה": אל אור הזרקורים. עכשיו היא בהחלט בדרך הנכונה עם קמפיין חדש של רשת "תכשיטי צבאן", אליו הצטלמה לאחרונה, וגם עם תפקיד בסרט הוליוודי חדש לצדו של סקוט אדקינס ("הפנתר הורוד", "אקס מן: וולברין"), "בלאד הוסטג'".

התפקיד המקורי של גרוס בסרט היה אשתו של החייל החטוף, אלא שלפני שבוע היא קיבלה מייל מהבמאי על שינוי בתפקידה, אז עכשיו היא לאחת מצוות הלוחמים שיוצאים לשחרר את החייל החטוף. הצילומים שהיו אמורים להיות החודש נדחו לספטמבר ויתקיימו בנגב. כרגע, אם תהיתם, גרוס היא השחקנית הישראלית היחידה, אבל על הסט מחפשים גם שחקן ישראלי נוסף.

מורן גרוס מדגמנת אמהות (צילום: רוני בן נעים)
בין דגמון לדגמון | צילום: רוני בן נעים

 אז כנראה שהתפקיד החו"לי הראשון שלה פתח לה את התאבון והבהיר לה שהיא בהחלט בעניין של להיות בינלאומית, עד כדי כך שבימים אלו היא במגעים עם מספר סוכנים בלוס אנג'לס, במטרה להפוך למיוצגת שלהם ולהרחיב את קריירת המשחק שלה אל מעבר לים.

את הפגישות מרכזת גרוס לחודש ספטמבר הקרוב, לשם היא מתכננת לטוס עם בעלה גילי ושני ילדיהם נועם (בת שנתיים) ואיתם (בן חצי שנה). ולמה דווקא בספטמבר? כי בחודש הזה היא בדיוק חוגגת יום הולדת וזו הדרך המושלמת לחגוג: בל.א. תוך שילוב של ביזנס ופלז'ר.

מורן גרוס מדגמנת אמהות (צילום: רוני בן נעים)
וגם מדגמנת, בין אמהות לאמהות | צילום: רוני בן נעים
מורן גרוס מדגמנת אמהות (צילום: רוני בן נעים)
מורן! תפסיקי לגנוב לאנשים אחרים את הוילונות! | צילום: רוני בן נעים

>> חודשיים אחרי הדקירה: שורטי חוגגת