טירוף הניחושים של הזמר במסכה נמשך גם בפרק ששודר אמש (ראשון), עם הרמזים החדשים שניתנו במהלך התוכנית. שני הדו קרבים היו מסקרנים במיוחד, כאשר האחד היה בין הפלאפל המגרה לבין השפירית המרשימה והשני היה בין הכריש לחסידה. הדו קרב הבא יתקיים הערב (שני, אחרי החדשות, קשת 12), בין שתי הדמויות שנשארו: הפופקורן והפטרייה. חברי פאנל המומחים נטרפים ככל שמגיעים עוד ועוד רמזים חדשים, ועדיין יש דרך נוספת שבה אנחנו יכולים לנסות לדלות רמזים נוספים על כמה מהשמות שעלו בניחושי הפאנל: האינסטגרם שלהם.

אחרי הביצוע של הפלאפל נוטף הטחינה, שחר חסון ניחש שמי שמסתתר מאחורי התחפושת הוא לא אחר משחקן הכדורסל עמרי כספי. בהצצה מהירה בעמוד האינסטגרם שלו הוא העלה סטורי בו הופיע אימוג'י ששומר על הפה שלו ושם הוא לגמרי הצליח לבלבל אותנו. גם מייקל לואיס לא נשאר אדיש, וכתב בסטורי שלו: "פעם אחרונה שראו אותי הופעתי כשדר קווים ומתמודד בנינג'ה, אנשים לא הפסיקו להגיד שהייתי ממש מעניין ולמה לא המשכתי? היום? היום אנשים שואלים אותי אם אני פלאפל מזמר". בסוף הסטורי הוסיף: "אני לא פלאפל ולא מזמר, די". לא יודעים אם אנחנו מאמינים לך, מייקל.

מייקל לואיס מתייחס לשמועות שהוא הפלאפל (צילום: מתוך האינסטגרם של מייקל לואיס, instagram)
האם מייקל לואיס הוא הפלאפל? | צילום: מתוך האינסטגרם של מייקל לואיס, instagram
האם עומרי כספי הוא הפלאפל? (צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי כספי, instagram)
מבולבלים לגמרי. | צילום: מתוך האינסטגרם של עומרי כספי, instagram

הניחושים לגבי מי מתחבאת מתחת לתחפושת השפירית היו מאוד מגוונים. אופירה אסייג הימרה שמדובר באתי לוי והצמד סטטיק ובן אל די היו בטוחים שזו בכלל אחותה התאומה, זהבה בן. האחרונה גם שיתפה בסטורי את שאלות הגולשים שמבקשים רק טיפת מזל בניחוש הבא שלהם. אמנם שמה של הזמרת דנה לפידות לא עלה כניחוש בקרב חברי הפאנל, אבל יש כאלה שחולקים על ההימורים של אסייג, סטטיק ובן אל וטוענים שמדובר בכלל בלפידות. את זה ראינו בסטורי שלה, אותו שיתפה וכתבה: "מעניין מאוד". האם זה רמז?

זהבה בן מתייחסת לשמועות שהיא השפירית (צילום: מתוך האינסטגרם של זהבה בן, instagram)
זהבה, זו את? | צילום: מתוך האינסטגרם של זהבה בן, instagram
האם דנה לפידות היא השפירית? (צילום: מתוך האינסטגרם של דנה לפידות, instagram)
ניחוש מעניין. | צילום: מתוך האינסטגרם של דנה לפידות, instagram

מעבר לזה, גם שרון חזיז הכחישה שהיא החסידה או השפירית, ואילו איגי וקסמן פשוט שיתפה סטורי שהעלה לנו גם את החשד. אבל ממה שבאמת היה לנו קשה להתעלם, זאת הצופה האדוקה של התוכנית, הלוא היא אילנית לוי, שכבר בפרק הקודם חשדנו בה כזו שמסתתרת מתחת לתחפושת היעל והיא מצידה שמרה על זכות השתיקה. במהלך התוכנית היא העלתה לא מעט סטוריז בהם היא מנחשת מי נמצא מאחורי איזו מסכה. אילנית, את רוצה לגלות לנו משהו?

האם השפירית זו איגי וקסמן? (צילום: מתוך האינסטגרם של איגי וקסמן, instagram)
רמז קטן? | צילום: מתוך האינסטגרם של איגי וקסמן, instagram
האם החסידה היא שרון חזיז? (צילום: מתוך האינסטגרם של שרון חזיז, instagram)
אז את השפירית או החסידה? | צילום: מתוך האינסטגרם של שרון חזיז, instagram