שי אביטל הוא אחד האנשים החזקים בתעשיית הבידור המקומית. הוא מנהל קריירה מרשימה כבעלים של סוכנות דוגמנות ומייצג כמה מהכוכבות הגדולות בישראל, ביניהן: אסתי גינזבורג, נטע אלחמיסטר, קורל סימנוביץ' וטיילור מלכוב.

במשך שנים התרוצצו שמועות סביב שי (43), לפיהן הוא ניצל את כוחו ומעמדו ופגע בצעירות שחלמו להתפרסם. בשבוע הבא ב"חשיפה" (ערוץ 12) ישודר תחקיר עליו עבדו במשך חודשים ארוכים, במסגרתו הסוד הגדול של שי ייחשף. כמה מהנשים שנפגעו על ידו יספרו לראשונה את מה שעשן להן לכאורה.

שני (שם בדוי) הייתה תלמידת תיכון, בת 16 וחצי בלבד, כשהכירה לראשונה את שי. ערב אחד הזמין אותה לפגישה שהאמינה כי תהיה מקצועית לחלוטין, אלא שבמהרה התברר כי מטרותיו אחרות לגמרי.

"באיזשהו שלב הוא רכן לנשק אותי. הוא נעמד על הברכיים שלו, הוריד את המכנסיים שלו עד לחצי הברך ותפס את הראש שלי בכוח", מתארת שני בעדותה בפני חיים אתגר.

שני (שם בדוי) (צילום: באדיבות ספורט 1)
שני (שם בדוי). מעידה כי שי אביטל תקף אותה מינית כשהייתה בת 16 וחצי | צילום: באדיבות ספורט 1

"הוא הצמיד אותי אליו. לא ידעתי איך להגיב, לא ידעתי מה לעשות, אז הוא החליט 'להראות' לי איך עושים את זה", משחזרת שני את אירועי אותו ערב, "הוא תפס את הראש שלי וכאילו 'תתמודדי' כזה". העדות המלאה ועדויות של נשים נוספות - בתוכנית "חשיפה" בשבוע הבא.

תגובת שי אביטל באמצעות עורך הדין סתיו סער: "פנייתנו לקבלת פרטים נוספים בקשר לאירועים המוזכרים בתחקיר נדחו, לכן נאמר רק כי שי אביטל כופר במעשים המיוחסים לו".