אין תמונה

מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? שבכל הלילות אנחנו מדווחים לכם מה הם עושים, איפה הם מבלים, עם מי הם מרכלים, מה הם אוכלים ומתי הם מתחתנים. עכשיו הגיע הזמן לבדוק מה אתם חושבים על המתפלשים בביצה. גולשי makoבידור בחרו בשבוע האחרון את כוכבי ההגדה האלטרנטיבית והעניקו משמעות חדשה לחכם, לתם, לרשע וגם למרור:

שפרה קורנפלד וידיד יואב דיויס, פפראצי
שפרה קורנפלד וידיד יואב דיויס, פפראצי | צילום: שוקה כהן
חכם: שפרה קורנפלד

כן כן, למנחם בן השארתם תפקיד אחר בהגדה, כזה שיותר תפור למידותיו, ואת ירון לונדון לא ממש ספרתם. 58% מכם העניקו לשפרה קורנפלד, הפרידמנית הראשונה והאיכותית, את התפקיד המחמיא ביותר בהגדה. זה בטוח הרבה יותר משמח אותה מהמיליון ששוכב לה בבנק.

נועם טור
צילום: עדי רם
תם: נועם טור

את התמימות של השורד מחופית, שהביאה אותו עד לגמר העונה הראשונה של "הישרדות", באמת שלא ניתן לשכוח. לעומת זאת, על העובדה שהוא מבלה עם בר רפאלי בתנוחות אינטימיות ובלבוש מינימלי ולא מנסה לבצע אפילו מוב אחד, ממש אי אפשר לסלוח. 51% מכם חשבו ככה והשאירו מאחור אנשים תמימים לא פחות כמו ישראל בראון, חיים רביבו וארי שמאי.

מנחם בן
תמונת AVI: האח הגדול VIP
רשע: מנחם בן

"את יצור קטן ולא סקסי". "את לא טיפשה, פשוט לא ממש מפותחת". "אתה בור ועילג". "אין בך טיפת מיניות". אלה רק חלק מהסיבות לכך ש-45% מכם העניקו את התואר המכובד למנחם בן. למקום השני הגיעה דנה מ"מפרץ האהבה" והרחק מאחור אריק  "הנחש" אלפר מ"הישרדות". הרשע התורן של השנה שעברה, דן מנו, יכול להתנחם בכך שהפעם הוא הגיע רק למקום האחרון.

הישרדות- גיא זוארץ
צילום: שוקה
 זה שאינו יודע לשאול: גיא זו-ארץ

טוב נו, אולי יותר בכיוון של "לא יודע להנחות". כמו שדר כדורגל ב"שירים ושערים" ממשיך זו-ארץ לתאר כל צעד שהשורדים עושים על המסך. את זה ש"אריק מזיע", "מירית רוצה את הפרס הזה יותר מהכל" ו"איגור לא מוותר" אנחנו ו-67% שבחרו בך רואים לבד. אנא ממך, צא לדרך. מחיינו.

אייל גולן מדבר לראשונה מאז הגירושין
תמונת AVI: חדשות
 המלך פרעה: אייל גולן

לא שחלילה הוא התעלל בבני ישראל, הכוונה היא יותר בכיוון של מישהו שלא סופר אף אחד ועושה מה שהוא רוצה. שימי תבורי הגיע רק למקום השני, צביקה פיק במקום השלישי וגואל רצון הרחק מאחור, בעוד אייל גולן שולט בראש. ככה זה כשאתה מתגרש, מנצל עד תום את חיי הרווקות ובסוף חוזר לאישה לערב חד פעמי כדי לחגוג איתה את פסח. מלך כבר אמרנו?

אין תמונה
 זרוע: נתן בשבקין

זה היה קרב צמוד ומפחיד למדי אך לבסוף זרועו של בשבקין ניצחה את זרועם הלא פחות גדולה ושרירית של דודי מליץ, יאיר לפיד ונאור ציון. לשמחתנו אנחנו רק ראינו אותה, אבל אנחנו מניחים שיש כמה אנשים שגם הרגישו אותה. תנחומינו.

ג'קו אייזנברג
צילום: כוכב נולד
 אפיקומן: ג'קו אייזנברג

היו ימים בהם הוא היה חשוף לכל אבל ברגע אחד, כמעט מבלי ששמנו לב, הוא נעלם מחיינו ומאז נעלמו עקבותיו. נכון שהיה לו איזה אלבום אחד בדרך אבל גם הוא כנראה לא זוכר את זה. אייזנברג יכול אולי להתנחם בכך שהוא זכה בתואר המפוקפק בהפרש לא גדול מהמקום השני, שבו זכתה שרונה פיק. מיד אחריה בחרתם במהרטה מ"השגריר", ועל זה שאתם בכלל זוכרים אותה קבלו ח"ח.

אין תמונה
 מרור: מאיה בוסקילה

האקס המיתולוגי זכה בתוכנית המדוברת במדינה, יש לו חברה בלונדינית ודקיקה, העסק שלו משגשג ובאופן כללי הוא הדבר החם ביותר בעולם הבידור. לא ממש מפתיע ש-37% מכם חשבו שבוסקילה אוגרת בתוכה את המרמור הרב ביותר. הרבה לפני אמיר פיי גוטמן במקום השני, מיכל אמדורסקי בשלישי וצוות makoבידור ברביעי (רק רביעי?).

מרגלית וחנה
צילום: עדי אורני
 ביצה: חנה ומרגלית

על חודו של אחוז בודד נבחרו הכוכבות הגדולות של "המירוץ למיליון" וגברו על דודי מליץ, זוכה "האח הגדול VIP". האמת, בשביל לרוץ סביב העולם, לאכול מאכלים הזויים ולטפס על מקומות גבוהים צריך הרבה יותר ביצים מאשר להגיד לאמיר פיי גוטמן שהקריירה שלו מדשדשת. פייר, מגיע להן.

מאורסת
צילום: רועי ברקוביץ'
 מצה: עינב בובליל

עינב בובליל זוכה בתואר הדבר הקשה לעיכול ברוב מוחץ. למה, אתם שואלים? אולי בגלל שהיא התחתנה עם אהוב ליבה אחרי 3 שעות של היכרות, כל מילה שנייה שלה זה "יא וולי, אני מתה", או פשוט כי אבא שלה הוא יוסי בובליל. מה שבטוח, אנחנו נצטרך לעכל אותה עוד הרבה זמן.