אם הייתה חסרה לכם חתונה ברשימת החתונות המפוארת של הביצה, אז קבלו אחת שלא נופלת מזאת שתתקיים ב-9 בספטמבר. נינט, נו אופנס.

אחרי למעלה משנה וחצי של זוגיות, ציון ברוך כרע הלילה ברך, שלף טבעת יהלום והציע ליאנה יוסף להיות אשתו. בלי היסוס היא השיבה בחיוב ונתנה את האות לתחילת החגיגות.

מדובר בציון דרך משמעותי בתעשיית הבידור המקומית, כאשר לא הרבה האמינו שיום יבוא וברוך (35), שנחשב לרווק הנצחי שמעדיף לגוון בבנות הזוג שלו מאשר לעמוד עם אחת מהן תחת החופה, יתמסד סוף סוף. בכך, יוסף (25) הצליחה איפה שלינור אברג'יל ולא מעט אחרות נכשלו.

עוד ב-mako סלבס:

הזוגיות של השניים נחשפה כאשר דיווחנו עליה ב-mako סלבס לראשונה בדצמבר 2012. אלו היו ימים של אחרי הפרידה המתוקשרת של יאנה מקותי סבג, אותו הכירה בבית "האח הגדול" כשהיא וציון ניסו לשמור בדיסקרטיות על הקשר עד שנחשפו יוצאים ביחד ממסעדה בהרצליה.

חודשים ספורים אחרי שהשניים החלו לצאת זכה ציון כשיוסף הסכימה להעביר את חפציה לדירתו בצפון תל אביב, ומאז השניים גרים ביחד וחולקים חיים משותפים מסביב לשעון.

יאנה יוסף וציון ברוך בדייט (צילום: ראובן שניידר )
הדייט המצולם הראשון שלהם בדצמבר 2012 | צילום: ראובן שניידר

בניגוד לזוגות רבים, יוסף וברוך לא ידעו משברים ופרידות לאורך הזוגיות שלהם, ועל פי מקורבים היה ברור שמדובר באהבת אמת מהרגע הראשון. הסובבים אותם סיפרו לאורך כל הדרך שזה רק עניין של זמן עד שהשניים יחליטו להינשא ולמסד את הקשר הזוגי שלהם וגם יוסף וברוך עצמם העידו לא אחת שמצאו את החצי השני.

"כל דבר בזמנו", היא השיבה לשאלה על חתונה בראיון ל-mako סלבס לפני כשלושה שבועות. "יש לנו את הזמן שלנו. כשנרגיש שזה מדויק זה יהיה מדויק. אנחנו מבחינתנו כבר נשואים…אנחנו מאוד רוצים ילדים".

עניין החתונה מתכתב באופן ישיר עם תהליך הגיור בו נמצאת יאנה בשנה האחרונה. מלבד קריירת המשחק שלה שהולכת וצוברת תאוצה ("שוברי גלים", "הרמוניה"), היא לומדת תורה, שומרת שבת ועושה כל מה שנדרש ממנה על מנת לקבל את חתימת הרבנות. הצעת הנישואין אמורה להשלים באופן סופי גם את התהליך הזה ולהביא לסיומו את אחד הפרויקטים הגדולים בחייה.

אין תמונה
חושבים על ילדים

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +