פרסומת הסופרבול הפרובוקטיבית של "גו דדי", בה נראית בר רפאלי מנשקת חנון מחשבים בשם "וולטר", הודלפה לרשת רק היום וכבר היא מכה גלים בתקשורת האמריקנית.

בתוכנית "טודיי" הראו את הפרסומת, שמציגה נשיקה צרפתית לוהטת בין רפאלי והשחקן ג'סי היימן, לאנשים ברחוב וקיבלו בעיקר תגובות כמו "דוחה" ו"זה לא צריך להיות משודר בטלוויזיה".

יש להניח ש"גו דדי", שידועים בפרסומות הסופרבול הסופר-סקסיות שלהם, בנו על הבאזז הזה בדיוק ולכן הכינו מבעוד מועד גרסה מעודנת יותר, שעל פי דרישת רשת CBS תהיה זו שתשודר בזמן הסופרבול – בעוד שאת הגרסה שבה נראית הנשיקה בקלוז אפ, כולל לשונות שנוגעות זו בזו, יהיה ניתן למצוא באתר שלהם.

בראיון לווייני מהארץ לתוכנית אמרה בר כי "אני ארגיש בסדר גמור אם הפרסומת השנייה תשודר ולא המעודנת יותר. כשעושים משהו כזה, שמלא בהומור, וצוחקים על עצמנו, אנחנו מעדיפים ללכת עד הסוף".

ב"טודיי" אף אירחו באולפן את היימן, שנשאל אם נאמר לו באודישן שהתפקיד כולל מזמוזים עם בר רפאלי. "כן, למען האמת הם שאלו אם זה בסדר מצדי", הודה הניצב הקבוע, שכיכב בעבר בסרטים כמו "רובוטריקים" ו"ספיידרמן".

"אמרתי לג'סי שהוא מנשק מצוין", אמרה בר במסך מפוצל כשלצידה פרצופו המאדים של היימן. "יש לי חלום מאוד מוזר שכל החברים שלי יודעים עליו, שבו אני הולכת למועדון, מסתכלת מסביבי, בוחרת את הבחור שהכי פחות סביר שאנשק, מנשקת אותו לפני כולם, ונותנת לו משהו לזכור עד סוף השבוע. 'גו דדי' הגשימו לי את החלום'".

בר רפאלי סופרבול 2013
יודע את העבודה