נינט טייב, הופעה שלום חנוך (צילום: רועי ברקוביץ')
טייב. השמעת בכורה | צילום: רועי ברקוביץ'

עוד שבוע וקצת זה יקרה, הדיווה הלאומית נינט טייב תשחרר את הסינגל הראשון מאלבומה השני. לרגל הרגע המאוד מרגש, לו רבים מחכים ובטח ובטח שהיא, הטייבית ואנשיה הזמינו בכירים ומקבלי החלטות מתחנות הרדיו השונות כדי לקבל השמעת בכורה של הדיסק החדש.

בשעות הצהריים המוקדמות הגיעו קרוב לעשרים אנשים שנבחרו בפינצטה למדיאטק חולון, שם התכנסו כדי לקבל את החדש מפי הנינה, כולל הופעת אורח של כוכבת הדיסק. וכך היה. טוב, בערך. כי למרות הציפייה של כולם, נינט לא הגיעה למקום, אלא היו אלו מנהליה שהגיעו, השמיעו, נידבו פרטים וענו על שאלות. אז היה מרגש לשמוע את הדיסק לפני כולם, אבל היה יכול להיות מרגש יותר לעשות את זה בנוכחות הזמרת.

את האלבום, אגב, רוב המאזינים שהיו בחדר אהבו. אבל אם אתם רוצים לדעת מה בדיוק מרגישה נינה לגבי היצירה החדשה שלה, אז היא שיתפה את פורום המעריצים הרשמי שלה בדברים הבאים: "...אני מאושרת כל כך לבשר לכם שהסינגל הראשון יצא ב-7.6 בעזרת השם. שמתי באלבום הזה את הלב, הנפש, הרוח והנשמה שלי והוא כל כך אמיתי לי, כל כך אני בכל המובנים. כל שיר פותח צוהר קטן למה שקורה אצלי בפנים, בלי הנחות או התיפיפויות מכל סוג, גם בגלל העובדה שכתבתי והלחנתי את כולו. הבעירה אצלי בפנים כבר שורפת, מתה להיות על הבמה עם המופע החדש ולשיר לכם. אוהבת אתכם תמיד. נינט".

שלומית אמיר, מנהלת יחסי הציבור של "הליקון", מסרה: "השמעות מהסוג שנעשה היום לעורכים מוזיקליים הם דבר שכיח בארץ ובעולם. במרבית המקרים הם נעשות ללא נוכחות האומן והן מהוות כלי עבודה לכל דבר. למוזמנים הובהר שנינט לא תהייה נוכחת באירוע על מנת להימנע ממבוכה".

עוד בmakoבידור: כוכבי כמעט מלאכים מתפנקים בארוחה דרום אמריקאית, מירית וקנין היא הכוכבת האמיתית של "הישרדות", מהן 10 הסדרות המורדות ביותר ברשת וסוזן בויל גונבת שוב את ההצגה.