אירוע טמבור רון שחר (צילום: עודד קרני)
רון שחר. כבר יכול להיות אב גאה | צילום: עודד קרני

לא פעם ולא פעמיים כבר דיווחנו לכם על מעלליהם של ההורים הטריים מיה קרמר ורון שחר, אבל נדמה לנו שהגיע הזמן לעזוב אותם ולהתרכז בכוכבת האמיתית של הבית: הילה. נו, אז מה אם היא בת פחות מחודש? לא ראינו שזה הפריע לה למכור ציור ראשון בלא פחות מ-1500 שקלים.

כן, כן, עיניכם הקוראות. אז נכון, זה עדיין לא היה במסגרת תערוכה פרטית אלא במסגרת "סלבריטאים יוצרים בצבע" למען עמותת "קשר" שנפתחה אתמול בבית טמבור שמול קניון איילון. הסוכן של הילה שחר, המשמש גם כאביה ביום-יום, לקח כמה שעות הפסקה מ"רוקדים עם כוכבים" ובא לייצג את הקטנה שככל הנראה בעיקר נתנה לו השראה או במקרה הטוב החזיקה יחד איתו את המכחול. השראה או לא, הציור של משפחת שחר גרף 1,500 שקל. גם יהלי, הבן של גיא זוארץ שהגיע לייצג אותו, ויעל בר זוהר, הכניס 1,600 שקל. יש עתיד לאמנות הישראלית.

ומי עוד הגיע: משה פרץ, צביקה הדר, סנדי בר, קובי פרץ, מיכאל מושונוב, צביקה פיק ושירה מנור, דודו אהרון, ליטל שורץ, גיא זוארץ, לירז צ'רכי, פבלו רוזנברג, עדי הימלבלוי, קובי מיימון, אבי גרייניק, יונתן וגמן, רותם סלע, לימור וגדי סוקניק, עינת שרוף, רון שחר, יובל כספין, שחר חסון ואחרים.

 אירוע טמבור דודו אהרון (צילום: עודד קרני)
דודו אהרון. הקיש על החמש | צילום: עודד קרני

לכבוד התערוכה כל סלב קיבל ערכת צבע, צייר וכעת מציע את מרכולתו למכירה. חלק מהסלבס פגעו כבר בלילה הראשון כמו, למשל, גדי סוקניק, שצייר חתול עם שרשרת ושלשל 1500 שקל לקופה הכללית. משה פרץ, שימו לב, מגלה נטיות ארטיסטיות משובחות כשמכר את הציור שלו בלא פחות מ-3,500 שקלים. דודו אהרון, שצייר חנוכיה, הסתפק בסכום המאוד צנוע של 555 שקלים. אולי זה יועיל לו בתביעת הענק שהוא מעורב בה. מצד שני, הכסף לתרומה, אז אולי לא.

שיאן הערב, נכון לעכשיו, הם בעצם שניים. ציור משותף של צביקה פיק ושירה מנור נמכר בסכום של 3,600 שקל, ועוד למשפחת עזריאלי. קריירה שנייה, מישהו?

 אירוע טמבור משה פרץ (צילום: עודד קרני)
משה פרץ. יפה לך | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור שפקס (צילום: עודד קרני)
שפקס. עדיין דוהר על אירועים | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור שחר חסון (צילום: עודד קרני)
שחר חסון. מצחיק גם בצבע | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור גדי סוקניק ולימור (צילום: עודד קרני)
הסוקניקים. מכרו את שלהם | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור עינת שרוף (צילום: עודד קרני)
עינת שרוף. עשתה גם שינוי צבע בשיער על הדרך? | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור יונתן ווגמן והחברה (צילום: עודד קרני)
יונתן ווגמן והחברה. הכי ביחד שיש | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור ליטל שוורץ (צילום: עודד קרני)
ליטל שוורץ. לא תקני צביקה פיק אורגינל? | צילום: עודד קרני
 אירוע טמבור יובל כספין (צילום: עודד קרני)
יובל כספין. אירופאי משהו | צילום: עודד קרני
_OBJ

>> בכמה הייתם קונים ציור שלהם? בר וליאו בארץ