אין תמונה
שריג והג'וינט בזמן נהיגה

כמעט והצליח לו להופיע בטלוויזיה על בסיס יומיומי כשהוא מעשן סמים ושהעולם ישתוק, אבל רק כמעט. לפני זמן קצר הגיעו שוטרי אגף התנועה של מחוז תל אביב למשרדי "קשת", שם עובד רן שריג ועיכבו לחקירה את כוכב הסדרה "מחוברים" בעקבות תלונה שהגיעה למחוז על כך שבסדרה הוא נראה נוהג כשהוא מעשן סמים.

העיתוי אמנם קצת מפתיע, לאור העובדה שהסדרה שרצה במשך שבועות ירדה מהמסכים לפני למעלה משבוע, אלא שדווקא היום הוחלט במחוז תל אביב לפעול נגד שריג ולעכבו לחקירה, על אף העובדה כי בסדרה טען כי הוא מעשן סמים באישור רפואי.

השוטרים ניגשו לשריג שיצא מהבניין ונכנס לרכבו, ביקשו ממנו להתלוות אליהם והכניסו אותו לרכבם, כשאחד מהם יושב לצידו במושב האחורי ואחד מהם נוהג. עכשיו הוא עוכב לחקירה ובמשטרה מתכוונים לערוך לו בדיקות ולבדוק האם נסע תחת השפעת סמים.

כזכור, שריג הסעיר לאחרונה את התקשורת כולה (וגם אתכם, תודו) לאחר שתעד את עצמו עוזב את אשתו, עידית, במהלך פרקי הסיום של "מחוברים", וחשף את הרומן הסודי שלו עם העיתונאית דנה ספקטור.

תפסנו את שריג דקות ספורות לאחר שעלה על הרכב המשטרתי ובאופן מפתיע, או שלא, הוא נשמע במצב רוח משועשע ואמר שהוא לא יכול לדבר כרגע.

אין תמונה
שריג והג'וינט באוטו. מה נזכרתם עכשיו?

כתב הפלילים של חדשות ערוץ 2, גלעד שלמור, מעדכן שלא יוגש נגדו כתב אישום. בנוסף, עורך דינו של שריג, בנצי קוולר, מסר בתגובה לחדשות 2: "צר לי שהמשטרה מתעסקת בזוטי דברים, אך יחד עם זאת, אני שמח שגם השוטרים צופים ב'מחוברים'. אני בטוח שאחרי שיבינו שאין שום עילה לעכב אותו או לעצור אותו, הוא ישוחרר בתוך מספר שעות".   

שי גולדן, שותפו ל"מחוברים": "אני לא מכיר את הפרטים ולכן אין לי שום דבר חכם להגיד בנושא".

עוד קולגה, דודו בוסי, משתף: "רק עכשיו שמעתי. הייתי בנופש בצפון ואין לי מושג מה בדיוק קרה שם. אני רוצה לדבר איתו קודם ואז אדע יותר פרטים".

ממחוז תל אביב נמסר בתגובה: "אנחנו מסרבים להתייחס לידיעה". אגב, גם עידית, אשתו של רן, סרבה להגיב לידיעה. 

פפרצי רן שריג ודנה ספקטור (צילום: אלעד דיין)
שריג וספקטור. את תגובתה של דנה בנושא בטח נקרא בטור הבא שלה | צילום: אלעד דיין

>>ארץ נהדרת פינת מחוברים: התכנית החדשה של רן שריג ודנה ספקטור