אין תמונה
שוב תדגמן להם

חמש שנים אחרי שכיכבה מול הפלאשים בתחתונים וחזייה, מורן אטיאס חוזרת שוב להיות הפנים- ובעיקר הגוף-  של מותג ההלבשה התחתונה "בוניטה דה מאס".

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק  

בעבר כבר שימשה אטיאס כפרזנטורית הראשונה של המותג, סיימה את דרכה ועברה להיות פרזנטורית של מותג הלבשה תחתונה מתחרה. עכשיו הגיע הרגע לסגור מעגל.

הכוכבנית עשתה בשנים האחרונות כברת דרך בקריירה הבינלאומית שלה ומעבירה את מרבית זמנה מסביב לעולם בצילומים לסרטים, סדרות וטיפוח הקריירה בשלל פגישות ואודישנים.

התחזקות שלה מעבר לים  כנראה הבהירה לבעלי המותג כי זה זמן טוב לסגור מעגל ולהציע לה שוב את תפקיד הפרזנטורית שלהם.

כזכור, אחרי אטיאס נכנסה לתפקיד הפרזנטורית, הבינלאומית הכי מצליחה שלנו, בר רפאלי, שעשתה את זה כמו שהיא יודעת להציג הלבשה תחתונה.אחריה החליטו בחברה לפנות לפמלה אנדרסון, שהגיעה עבור הצילומים לעונה מסוימת לביקור בארץ.

עכשיו, כאמור, אטיאס תסגור מעגל עם המותג ותחליף את אנדרסון כפרזנטורית של המותג (על פי החברה היא תרוויח 600 אלף ₪). כפי שניתן לראות בחברה מקפידים שהפרזנטוריות שלהן יהיו עם גישה חו"לית והעבודה כי אטיאס קיבלה שוב את ההצעה רק מעידה על התברגותה בביצה הבינלאומית.

אז לכל מי שמתעניין, ממש בימים הקרובים תגיע אטיאס ארצה, פה תשהה עם משפחתה וחבריה כנראה עד הצילומים לקמפיין שיתקיימו בשבועות הקרובים.

כך לפחות על פי התכנון, אלא אם אדריאן ברודי ירצה שתבוא לעוד איזה השלמת סצנה בסרט החדש בו היא מככבת לצידו ולצד ליאם ניסן.

אין תמונה
תהנו
_OBJ _OBJ