עידן יניב נגד טהוניה
כבר לא חושב עליה

הפרידות בביצה המקומית ידועות לרוב כפרידות שנגמרות ברוח טובה. אחת הסיבות לכך היא הידיעה כי התעשייה כאן קטנה במיוחד, ופגישה עם האקס או האקסית באירועים מתוקשרים היא רק עניין של זמן.

אך במקרה של טהוניה ועידן יניב המקרה קצת שונה. שם, מסתבר, זה לא נגמר כל כך טוב ופגישה מקרית באירוע אמש מוכיחה את העניין.

השניים הגיעו אתמול, כל אחד בנפרד כמובן, להופעה "אל העולם שלך", של הזמר רותם כהן ברידינג 3 בתל אביב. שם תאמינו או לא, הם עברו אחד ליד השנייה והתעלמו בהפגנתיות זה מזו. "זאת הייתה התעלמות קשה", אומר אדם שנכח במקום, "כולם הסתכלו עליהם כדי לראות מה יהיה כשיפגשו, ובסופו של דבר הם אפילו לא החליפו מבטים".

מקורבים מספרים כי מאז הפרידה הם בנתק מוחלט, לא מדברים, לא יוצרים קשר אחד עם השנייה והמילה "קאמבק" אפילו לא נזרקת לאוויר בצחוק. 

בסביבתה של טהוניה אומרים כי לא נותרו משקעים בין השניים והיחסים תקינים לחלוטין. עם זאת, מדובר באותם אנשים שעדיין טוענים כי כלל לא הייתה פרידה.

אגב, באירוע נכחה אקסית אחרת של יניב, ליאן פישביין, עימה דווקא שוחח דקות ארוכות. 

נזכיר כי רובל ויניב הכירו לאחר שיניב יזם מספר שיחות עם טהוניה כשיצאה מבית "האח הגדול" ולאחר אותן שיחות טהוניה נכנעה והשניים הפכו לזוג.

בשבועות האחרונים נפוצו שמועות על הפרידה של השניים, שמועות שהוכחשו על ידי השניים וטהוניה אף אמרה "זה שקר", יומיים אח"כ השקר התברר כאמת.

צפו: קורטני קרדשיאן צועקת על צלמי הפפראצי

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל + 

טהוניה ועידן יניב (צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram)
רק לפני חודש. זיכרון רחוק | צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram