אייל גולן אמנם כבר לא חלק מהפרשה הנושאת את שמו, אך ספיחיה עדיין מעסיקים את הזמר, שחגג אתמול יום הולדת 43.

הבוקר התייצב גולן בבית משפט השלום בתל אביב בדיון האחרון בתביעה של גולן נגד הבלוגר עמרי חיון, שהפר צו איסור פרסום וחשף את שמו בראשיתה של הפרשה.

בדיון דרש גולן מחיון פיצוי בסך 300 אלף שקלים על לשון הרע והפרת צו איסור הפרסום. עורך דינו של גולן טען כי בנוסף להפרת צו איסור הפרסום, התראיין חיון לשלל אמצעי תקשורת וחזר על שמו של גולן, דבר שהסב לטענתו נזק רב לשמו. 

"זה מה שאני צריך לעשות ביום ההולדת שלי, אבל זה בסדר, נחמד בבית משפט על כל המעריצים שמחזקים אותי", אמר גולן לכתבים הרבים שהמתינו לו במקום, "אני בטוח שבית המשפט יעשה צדק בסופו של דבר. אני מודה לכל התומכים הרבים ושלכולם יהיה חג פסח שמח".

בצאתו מהדיון אמר גולן כי טרם הגיעו לפשרה. "היה טוב, אבל לא נסגר כלום, זה רק התחיל", אמר ומיד נכנס למונית שהמתינה לו במקום.

לאורך החודשים האחרונים נעשו מספר ניסיונות להגיע לגישור בין הצדדים, אך גולן החליט ללכת עם התביעה עד הסוף והקפיד שלא להתייצב לאותם דיונים.

הבוקר חייב אותו בית המשפט להגיע לדיון, ובשעת בוקר מוקדמת הוא התייצב במקום יחד עם עורך ודינו שי אליאס ומנהלו האישי, בני פרץ.

עוד ב-mako סלבס:

כזכור, ב-13 בנובמבר עם התפוצצות פרשת משחקי חברה פרסם חיון בבלוג שלו כי "הזמר המפורסם החשוד בבעילת קטינה בהסכמה: אייל גולן". אז, לאחר מלחמה מילולית שנוהלה בפייסבוק בין השניים הגיש גולן תביעה כנגד חיון.

בכתב התביעה נכתב כי "חיון עשה שימוש ברכילות זולה, דברי רפש וזוהמה והפצת דברי-בלע על גורמים שונים, בין השאר כלפי גולן, עת ביקש לשמר את קיומו של אתר האינטרנט שלו, תוך הפיכת שמם הטוב של 'קורבנותיו'".

מדובר בדיון ראשון בו לא התקבלה החלטה או הסכמה בין הצדדים, והשניים יגיעו לבית המשפט פעם נוספת אחרי החג.

עמרי חיון בתגובה: "מדובר במסע נקמה אישי נגד בחור בן 22. ניסיון לגזול כסף ולחסל את מי שבחר לא ללקק לו. את המוסר האישי אייל גולן איבד אי שם בדרכו. אאחל לו ליום ההולדת שחוגג היום-שיתבגר".

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
בטוח בצדקתו | צילום: צ'ינו פפראצי

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
עורך הדין מוכן | צילום: צ'ינו פפראצי

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
תובע 300 אלף שקלים | צילום: צ'ינו פפראצי

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
המעריצים תומכים | צילום: צ'ינו פפראצי

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
לא מוכן להתפשר | צילום: צ'ינו פפראצי

אייל גולן בבית המשפט  (צילום: צ'ינו פפראצי)
מוכן ומזומן | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +