העונה החדשה של "נינג'ה ישראל" מתקרבת והמתמודדים, ותיקים וחדשים כאחד, מתאמנים לקראת ההזדמנות שלהם לעלות על המסלול. מי שתפרשן את המסלולים כמדי עונה היא הפרשנית רותם ישראל, שתעשה זאת גם השנה לצד ניב רסקין, או כפי מכנה אותו 'רסקה'.

רותם מגיעה לצילומי העונה החדשה כשהיא נמצאת בהיריון הראשון והמתקדם שלה, בשבוע 39 פלוס. "נינג'ה ישראל" מצטלמת בשעות הלילה, לפעמים עד שש לפנות בוקר, מה שהפך את התקופה האחרונה למאתגרת במיוחד עבורה.

"זאת תקופה מורכבת, לא הייתי עומדת בזה בלי רסקה לצידי", מודה רותם, "הוא עוזר ודואג לי, בודק כל הזמן שאני בסדר. אם שמים רגע את ההיריון בצד, לצלם את הנינג'ה בתקופת הקורונה זה מטורף. אנחנו מחולקים לקפסולות ובצילומים רואים את אותם חמישה-שישה אנשי צוות ולא באים במגע עם אחרים".

רותם סיפרה כי היא מקפידה שלא לצאת החוצה מהחשש שתידבק וההפקה תושבת: "התנזרתי קצת ממפגשים חברתיים. לא פעם ולא פעמיים אמרתי לחברות שלי, 'בנות, אני מתנצלת, אני לא יכולה להיפגש איתכן, יש צילומים לנינג'ה ואני צריכה להישאר נקייה מקורונה'. מחכה לנו עונה מטורפת ורמה משוגעת".

מתרגשת לקראת הלידה?
"טפו טפו חמסה חמסה ההיריון מהמם ועובר לי טוב. מודה ומתוודה שיש שמונה חודשי היריון ויש את החודש התשיעי. חודש תשיעי לא דומה לשום דבר אחר, לא בכובד, לא בעייפות, לא בחום, לא בהורמונים ולא בעצבים. אני בוכה בבית מכל שטות, אבל באמת שיש לי אחלה היריון ושרק ימשיך ככה".