מירית וקנין, יום הולדת בר רפאלי (צילום: שי וליץ)
וקנין. הגשימה חלום | צילום: שי וליץ

מירית וקנין אמנם הפסידה ברגע האחרון את תואר השורדת האחרונה ויחד איתו את פרס מיליון השקלים, אבל זו לא סיבה לוותר על החלום. וקנין התייצבה כבר בשבוע שעבר בסניף הראשי של סוכנות סובארו כדי להתעניין בג'יפ פורסטר, בדיוק כמו זה שלקח הקולגה לאיי הפנינה, יואב כספי, כשויתר עבורה על מקומו בגמר.

חביבת הקהל קיבלה יחס VIP ובסוף בחרה פורסטר בצבע שחור, בדיוק כמו שתמיד רצתה. וקנין אף קיבלה את הרכב לכמה ימים של נסיעות מבחן, כדי לראות שהוא באמת מתאים לה. כי אתם יודעים, לא כל יום אפשר להוציא 200 אלף ש"ח על רכב, ובטח לא אם חשבון הבנק שלך טרם פונק במיליון שקלים.

ובכן, בימים האחרונים החזירה וקנין את הרכב לסוכנות והודיעה שהיא בעניין, מה שמצא חן בעיני החברה עד כדי כך שאם הכל יתנהל כמו שתוכנן, הרכישה עתידה לכלול הנחת סלב פלוס כמה הטבות נוספות. 

יואב כספי מקבל את הג'יפ פורסטר (צילום: עודד קרני)
יואב והג'יפ. עכשיו גם לה יש כזה | צילום: עודד קרני

אריק אלפר, אגב, עדיין לא טרח להגיע לקבל את הסובארו טרייבקה B9 שבו זכה. לא שיש לו מה למהר, הרישיון שלו כבר לא בתוקף כמה שנים, ובכל זאת, אנחנו היינו רצים.

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: עפר שכטר מבלה בים, דודי מליץ עובד על תכנית חדשה, זאק בראף בישראל, עורכת "המירוץ למיליון" עונה למבקרים, עינב בובליל תחגוג יומולדת 24 לבד, בר רפאלי מבלה עם כדורגלן בינלאומי, תמר איש שלום התחתנה, גילי שם טוב ילדה ומה עושה היום ניצן קייקוב מ"כוכב נולד".