אחרי חודשים של טירוף הגיעו אמש כל הקשורים לתוכנית "האח הגדול", כולל דיירי הבית, למועדון "האומן 17" בתל אביב כדי לחגוג במסיבה נוצצת ועמוסת אבק כוכבים את סיום התוכנית ויציאתם באופן סופי מהבית.

יוסי בובליל הגיע עם הבת עינב והאישה ורד, אשר סימוני עם אשתו, שי שטרית, לאון ואחיו בוריס, קרן חסיס, איתי זיו, שחר בן דוד, חגית מימון, אינה ברוורמן, ג'ני טוקרב, ונסה אלוש, יוני וינקל, צבר גדיש פלוס חזני שמאז שזכה לשתי דקות התהילה שלו בתוכנית הוא לא מניח לנו לרגע. דיירי הבית הגיעו למקום ועלו מיד למתחם הוי.איי.פי שאורגן במיוחד עבורם ועבור מיוחסים אחרים. 

גם הזוכה הגדולה שפרה קורנפלד הגיעה, רק שהיא עשתה את זה באיחור מאוד מאוד מאוד אופנתי יחד עם החברה רנין בולוס. הסיבה: השתיים היו קודם במסיבת כריסמס בביתה של רנין. קצת לפני ששפרה הגיעה עלו אסי עזר וארז טל לבמה ופתחו את הערב. כמתבקש בובליל האב הוזמן לבמה כדי להגיד כמה מילים ואמר (ומזל שזה היה לפני ששפרה הגיעה) שהוא השמש בחנוכייה ושפרה היא, לא אחרת מאשר הסופגניה.

אחר כך כבר הקרינו קליפ של הפקת התוכנית, עשו מינגלינג ושתו מלא אלכוהול. ואז שפרה עלתה לבמה,אמרה כמה מילים וירדה. עזר, שהחליט לנצל את הימצאות הצ'ילבות- עינב את שפרה- באותו מתחם,  הזמין אותן לעלות לבמה לקאט פייט וזכה מעינב לאצבע משולשת מהמקום בו עמדה.