ההאנגאובר שלנו מיום הנישואים המוגזם של ג'קי אזולאי עוד לא נגמר אבל נפשנו לא ידעה מרגוע, היינו חייבים לפתוח את פנקסי החשבונות - כמה עלה לה להרים את ההפקה הזו? שימו לב:

אולם האירועים בו חגגה עם מאה האורחים שלה, ה"וילה קיארה", זכה בכ-50 אלך ש"ח כוללה הארוחה, אבל בנוסף האורחים של ג'קי התפנקו גם בעמדות מזון מיוחדות.

עמדת מתוקים בעולם מוערכת של כ-1500 ש"ח ובר אלכוהול בעלות מוערכת של כ-10,000 ש"ח. שבעתם מהמחיר? כי לנו די הספיק אבל לא כאן זה נגמר, תישארו מפוקסים.

עדן בן זקן באה לחתונה עם צ'ק ויצאה עם רווח של כ-27 אלף ש"ח עבור ההופעה, די.ג'יי מושיקו שטרן גזר קופון של כ-10,000 ש"ח. כדי שלא ישתעממו מההופעה והריקודים האורחים יכלו לגוון בעמד צילום "סלואו מושן" שעלותה כ-3500 ש"ח, ולמזכרת יכלו גם לקחת מגנט הביתה מצלם המגנטים שעלותו כ-1500 ש"ח.

ועכשיו ברשותם ניגש לעניינים רשמיים יותר. המעושרת לאה שנירר ערכה את טקס החופה כחברה, אבל אם אתם תרצו קצת ברכה לפרנסה וחיים מעושרים תצטרכו להפריש לה 5,000 ש"ח. השמלה של אזולאי בעיצובה של ג'ולי וינו עלתה כ-14,000 ש"ח והחליפה של ישראל מוערכת בכ-5,000 ש"ח.

עוד ב-mako סלבס:

מרגישים את הכאב בכיס? אה, עוד לא? אין בעיה: רשמו לעצמכם שני צלמי סטילס בכ-5,000 ש"ח, שיר שהקליטה ג'קי לישראל עם סרטון יעלה כ-4,000 ש"ח וכמובן שכדי לנצח על כל החתונה-סתם-כי-בא-לי הזו צריך מפיק ולמזלה של אזולאי, מדובר במפיק שמונה מהפקת הדוקו-ריאליטי החדש שלה בערוץ הבידור, טל צחייק, שעלותו לחודשיים מוערכת בכ-35 אלף ש"ח.

ובכן, אם שרדתם עד לכאן זה יכול להעיד על כמה דברים: אובססיה מוגזמת לג'קי אזולאי, כיס עמוק מדי או תפיסת מציאות שגויה. כך או כך - אירוע כזה יעלה לכם כ-171,000 ש"ח. ב-ה-צ-ל-ח-ה.

ג'קי אזולאי (צילום: עופר חן)
מברוק חברים | צילום: עופר חן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם