גיא גיאור - אירוע DNA    (צילום: שוקה כהן)
בר תאהב אותם? | צילום: שוקה כהן

 

החל מהיום חפשו אותם מתניידים על אופניים חשמליים חדשים: עדי הימלבלוי, שלומי סרנגה, מיכל אמדורסקי והחבר הצעיר יהודה נהרי, וגם גיא גיאור, שאולי ירכיב את בר רפאלי, או את בקי גריפין איתה הסתובב בטיילת בת"א כמה שעות לפני האירוע. שנסגור על שתיהן? אחת בימי חול ואחת בסופ"שים.

בכל מקרה, כל הסלבס הללו הגיעו אתמול לחנות של חברת DNA BIKES בתל אביב להשקת האופניים החשמליים מבית היוצר של החברה. כולם קיבלו הדרכה איך לתפעל את המוצר החדש, מה שלא מנע מרובם להציג כמה נפילות לא מחמיאות. אבל למרות הנפילות היה שווה, כי בסופו של הערב כל אחד יצא משם עם זוג משלו בשווי כחמשת אלפים שקלים.

במקרה של הזוג אמדורסקי את נהרי, אגב, מדובר בזוג אופניים אחד. אבל אל דאגה, לאמדורסקי יש קורקינט ממונע משל עצמה, עליו היא מרכיבה לעיתים את נהרי, לכן זה רק הגיוני שהאופניים הממונעים ילכו אליו, כדי שגם הוא יוכל להרכיב אותה. מה שבטוח, בניגוד לקורקינט הממונע שנגנב לה כשהשאירה אותו קשור מתחת לביתה, את האופניים היא תעלה הביתה על בסיס קבוע.

גיא גיאור - אירוע DNA (צילום: שוקה כהן)
ומה בקי תגיד? | צילום: שוקה כהן
מיכל אמדורסקי ויהודה נהרי - אירוע DNA (צילום: שוקה כהן)
אמדורסקי והמנוע | צילום: שוקה כהן
מיכל אמדורסקי ויהודה נהרי - אירוע DNA (צילום: שוקה כהן)
עם השחור בין הרגליים | צילום: שוקה כהן
קובי מחט ועדי הימלבלוי - אירוע DNA (צילום: שוקה כהן)
מחט מסביר להימלבלוי על תולדות הברקס | צילום: שוקה כהן
שלומי סרנגה - אירוע DNA (צילום: שוקה כהן)
סרנגה מקבל הדרכה | צילום: שוקה כהן

עוד ב-mako בידור: אגם רודברג משפריצה שמחה בבגד ים; ליאו מצהיר שהוא רווק; דודו טופז דורש פיצוי מערוץ 10; משי חוג'ה טוענת שהיא הרבה יותר מעוד מתמודדת ב"פרויקט מסלול": "יש לי כישורי הנחיה"; וקליפ השריפה של מייקל ג'קסון נחשף לעולם

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.