נטע דנינו פרצה לחיינו כשזכתה בתוכנית "הרווק" ובליבו של הזמר דודו אהרון. הקשר בין השניים אמנם לא החזיק מעמד אחרי סיום הצילומים אבל זמן קצר לאחר מכן היא פגשה את פול, מי שהאמינה שהוא בן הזוג המושלם.

דוגמן הולנדי יפה תואר, סוחר סוסים ממולח וגבר מפרגן - דנינו התאהבה ולשניים הספיקה חצי שנה כדי לעמוד תחת החופה. אלא שאז, אחרי שהביאו שני ילדים לעולם, היא גילתה שהחיים שלה הם למעשה שקר אחד גדול. האיש שאליו נישאה, האבא של הילדים שלה - הוא מתחזה.

בפרק מיוחד של "המתחזים" שישודר הערב (חמישי, אחרי החדשות, ערוץ 12), דנינו מודה בפני חיים אתגר שהנורות האדומות החלו להבהב אחרי לידת בנה השני. עם הרחבת המשפחה, בני הזוג התקשו לעמוד בהוצאות ונקלעו למשבר כלכלי.

"אחרי שילדתי היה לחץ כלכלי. הוא אמר לי בהתחלה שהוא מעביר כספים להולנד, לסוסים שלו. אלא שאז התחילו ההיעלמויות", מספרת נטע, "אני עם שני ילדים והוא לא חוזר הביתה. כשהייתי מתקשרת אליו, הוא לא היה עונה. זה קרה המון פעמים".

נטע דנינו על ההיעלמויות המסתוריות של בעלה  (צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12)
"אני עם שני ילדים והוא לא חוזר הביתה. זה קרה המון פעמים". נטע דנינו | צילום: מתוך "המתחזים", קשת 12

כשפול נעדר-נוכח בחייה ועם שני ילדים קטנים לפרנס, דנינו הבינה שהיא חייבת למצוא דרך להביא כסף הביתה. "עבדתי בסופר. הייתי המנהלת האדמיניסטרטיבית של הסניף, קופאית וסדרנית. עבדתי בכל מה שצריך בשביל 5,000 שקלים בחודש".

נטע דנינו (צילום:  Photo by Flash90)
צילום: Photo by Flash90