נטע דנינו, הרווק, בהפקת אופנה (צילום: ורד אדיר)
דודו ונטע גמר. סופו של רומן? | צילום: ורד אדיר

אם חשבתם שגם בתום העונה השנייה של הרווק נזכה לראות זוג שמנהל מערכת יחסים יציבה ואוהבת כמו גיא גיאור ודפנה דה גרוט, אז טעיתם בגדול. בחמישי האחרון ראו מאות אלפי צופים איך דודו אהרון מעניק לנטע דנינו את הוורד האחרון וטבעת נוצצת, אך בפועל לא הכל נוצץ ביחסים בין השניים.

הגמר המדובר של "הרווק" צולם בחודש אפריל ומאז עברו מים רבים בנהר הריאליטי. על פי מקורבים לשניים אי אפשר להגדיר כרגע את מה שיש ביניהם כזוגיות ונכון לעכשיו זה לא נראה כמו משהו שהולך להישאר איתנו לנצח.

המקורבים מוסיפים כי לאחר הבחירה בה לפני כארבעה חודשים וחצי, הם החלו בסוג של קשר רומנטי למרות האיסור להיפגש במקומות פומביים מחשש שיחשפו, אך הזמן עשה את שלו וכיום מלבד קשר טלפוני מדי פעם אין ביניהם יחסי קרבה שמעידים על זוגיות. כזכור, גם לגיא ודפנה הייתה את המגבלה הזאת, אך הם הצליחו לדלג עליה בקלילות ואף עברו להתגורר ביחד בתום התכנית.

בתקופה האחרונה, כך מספרים מקורבים, הם כמעט ולא נפגשו ולמרות שלא הכריזו עדיין באופן רשמי שהם לא ביחד, בפועל הוא ממשיך להתנהל בשגרת בחיים שהייתה לו לפני התכנית, והיא גם חזרה לשגרת חייה בלעדיו.

דודו אהרון הרווק (צילום: רונן פדידה)
טעה בוורד? | צילום: רונן פדידה

מה שמחזק את הכל היא העובדה שבניגוד לפעם הקודמת ולכל תוכניות הריאליטי בארץ, לא ערכו בערוץ 10 אירוע גמר לתכנית. כמו כן, מאז ההכרזה על הזוכה בחמישי האחרון השניים לא נפגשו ולא ממש נצפו מתנשקים על רקע השקיעה. אנשיו טוענים כי הייתה לו הופעה באותו ערב ואנחנו שואלים האם אף אחד לא עדכן מבעוד מועד את כוכב התכנית על תאריך הגמר בכיכובו?

בשלב זה לא הוכרזה באופן רשמי פרידה של השניים, אך גם לא דובר על זוגיות נוצצת כפי שהוכרז מיד בתום הגמר הראשון של העונה הראשונה כשגיא ודפנה חייכו באהבה מעל כל במה אפשרית.

אז מה עכשיו? דודו יעביר את ימי ראש השנה, כמו רבים מחבריו הזמרים, בהשתטחות על קברי צדיקים באומן, הרחק מדנינו, שתעביר את החג בחיפוש דירה משל עצמה בתל אביב.

בעקבות הפרסום היא החליטה לעזוב את בית הוריה בישוב צורן והיא ממש לא מחפשת כרגע דירה לשניים ולא מקבלת כאן עזרה מ"הרווק".

בתגובתה הראשונה לשאלתנו לאן הולכים יחסיה עם דודו אמרה דנינו: "בינתיים אין לי מה להגיד על היחסים בינינו, דברי עם דודו והוא יגיד. אחרי שהוא יגיב ראשון על היחסים בינינו, אני אשמח להגיב". לאחר כמה דקות והתייעצות עם אנשיה, היא חזרה עם תשובה קצת אחרת: "אני ודודו מאוהבים ומאחלים חג שמח לכל בית ישראל".

מדודו אהרון טרם התקבלה תגובה.

>> צו פיוס: לבנה זוהרים וגילי מיילי מסתחבקים

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

 

נטע דנינו, הרווק, בהפקת אופנה (צילום: סשה פרילוטסקי)
לא תישאר הרבה זמן לבד | צילום: סשה פרילוטסקי