מטר כהן בפרויקט מסלול האמריקאי (צילום: יחסי ציבור project runaway)
מטר כהן ב"פרויקט מסלול". אף אחד לא ילמד אותה איך ללכת | צילום: יחסי ציבור project runaway

את זה שיש לנו נציגות ישראלית בגזרת הדוגמניות של העונה השישית  (זו בניצוחה של היידי קלום) של "פרויקט מסלול" האמריקאי בשם מטר כהן מסוכנות "יולי", אתם כבר יודעים. ואת זה שהתוכנית כבר חודש וחצי באוויר וכהן עדיין מככבת שם, כולל בתוכנית הספין אוף "models of runway" על הדוגמניות עצמן, אותה התחילו לשדר רק השנה בסמוך לתוכנית, גם סיפרנו לכם כבר.

עכשיו הגיע הזמן להראות לכם קטע מהתוכנית האחרונה ששודרה השבוע בארה"ב בו מככבת כהן. ולא סתם מככבת, אלא שהיא מראה לכולם שהיא הכי ישראלית שאפשר. שימו לב שהיא היחידה שרבה, כועסת, מתמרמרת ועושה פרצופים (אם אין לכם סבלנות, פשוט תקפצו לדקה הרביעית בקטע) למאמן המסלול המקצועי, מייקל מדוקס, שמגיע ללמד את הדוגמניות - בדרכו הלא מאוד נחמדה - דבר או שניים על פוזה נכונה.

זה היה ישראלי אמנם, אבל לא עד כדי כך חצוף. כל שאר המודליסטיות עשו בדיוק את מה שאמר מדוקס ולא פצו פה, ואילו רק כהן עמדה על שלה. או לחילופין, ניסתה לזכות בעוד כמה רגעי מסך ותהילה.

ואפרופו פרוייקט מסלול: תשכחו מהיידי קלום, היא לא קיימת יותר. הדוגמנית ומנחת התכנית החליטה לשנות את שמה באופן רשמי - להשמיט את ה"קלום" ולהוסיף במקומו את השם "סמואל", שם המשפחה של בעלה, הזמר סיל. ששמו המלא, אגב, הוא Seal Henry Olusegun Olumide Adeola Samuel. היידי הסתפקה רק בתוספת אחת. ודי ברור למה.