אירוע עסקים אסתי גינזבורג ועדי קייזמן
הטבעת כבר על האצבע | צילום: אלעד דיין

כבר לפני חצי שנה היינו הראשונים לספר לכם, שהדוגמנית הבינלאומית, אסתי גינזבורג (22), החלה לטפח מערכת יחסים זוגית עם איש העסקים והגרוש הטרי של עפרה שטראוס, עדי קייזמן (34). מאז השניים רק הלכו והתקרבו, ואף עברו להתגורר תחת אותה קורת גג בשכונת צהלה בתל אביב.

אלא שעכשיו מסתבר, שהיחסים הולכים הרבה יותר טוב ומהר ממה שכולנו ציפינו לו, כאשר בשהות האחרונה של השניים בניו יורק, עת התלווה קייזמן לבת הזוג גינזבורג להשקת מגזין בגדי הים "ספורטס אילוסטרייטד", הוא החליט לעלות שלב ביחסים.

קייזמן רכש מבעוד מועד טבעת יוקרתית וחיכה ליום האהבה, אותו חגג עם גינזבורג בניו יורק, ובמהלך בילוי זוגי נתן לה את הטבעת, והבהיר לה שהוא רוצה שהיא תהיה אשתו. 

אז נכון, גיזנבורג עוד חיילת, אבל אל דאגה, בסך הכול מדובר בטבעת שמסמלת את העובדה שגיזנבורג וקייזמן הבינו שהם רוצים לבלות את כל חייהם האחד עם השנייה. חתונה תגיע בהמשך הדרך. בכל זאת, הוא רק התגרש לאחרונה והיא עוד לא השתחררה מצה"ל. אין להם סיבה למהר. 

למעשה, מדובר באותו קונספט כמו זה של רמי קליינשטיין ובת זוגתו הצעירה, אלכס. גם שם הונחה טבעת אירוסין על השולחן כהצהרת כוונות, בזמן שבפועל אין שום דיבור על חתונה בעתיד הקרוב.

שי אביטל, מנהלה האישי של גיזנבורג, מזל טוב?
"נשמח לעדכן ברגע שיהיה במה".

>> התפוח לא נופל רחוק מהמדונה: מי יותר שווה, האימא או הבת?