לפני עשר שנים נסרין קדרי עוד שרה במועדוני לילה, ולא בטוח שגם בחלומות הכי ורודים שלה, היא חלמה שתזכה להצלחה כמו שהיא זוכה לה היום. הזמרת המצליחה הגיעה לאולפן של אופירה וברקוביץ' כדי לסכם עשור, וסיפרה על ההחלטה להתגייר. "הלכתי אחרי הלב שלי. התחלתי לדבר עברית וכשאני מתפללת אני מתפללת בעברית. הרגשתי שאני ממש קרובה אליו (לאלוהים) ושזה המעט שאני יכולה לתת לו".

מה אמרו בצד השני?
"היו אמירות קצת לא נעימות. זה מורכב מאוד".

על ההצלחה הגדולה שלה אמרה נסרין, "הגעתי להישגים מדהימים שחלמתי ושאפתי להגיע אליהם. זה לא מובן מאליו. בהתחלה היה נורא קשה, הדרך שבה נכנסתי למקום שלא ידעתי מה קורה שם. בנוסף, השפה הייתה לי חדשה, את המוזיקה המקומית לא שמעתי ובאתי מעולם שונה ואחר. האחריות הייתה ממש גדולה אבל רציתי את זה ועשיתי את זה באומץ".

את בצד של בני פרץ או אייל גולן?
"אייל ובני הם האמא והאבא. אנחנו משפחה מאוד מאוחדת ואוהבת. לא משנה איזה סכסוך היה, רבו והשלימו, זה קורה במשפחות הכי טובות. אני לא עם אף אחד. אני פה בשביל שניהם ואני הכי מכבדת שיש".

מה אבא שלך אמר על ההחלטה שלך להתגייר?
"אני שוב אומרת – זה נושא מורכב, כאוב ורגיש. המשפחה שלי תומכת בי ואוהבת אותי. הם איתי ומכבדים את ההחלטה שלי. הכל בסדר. לא באתי לפגוע באף אחד ועשיתי את מה שהלב שלי אומר".

על ההחלטה להוסיף לעצמה את השם 'ברכה' אמרה: "אני החלטתי שיהיה איתי שם של ברכה מעכשיו ועד סוף החיים. ברכה של קריירה ושל כל דבר שאני עושה בחיים. השם הזה מלווה אותי והוא נורא אישי".

מה עם אהבה? יש מישהו?
"אני אספר לך אחר כך".