בסביבתו של עדי עזרא, בן זוגה של בר רפאלי, מכחישים כי בין השניים התגלע משבר חריף ב-48 השעות האחרונות ואומרים כי מדובר בריב רגיל אותו חווים כל בני זוג.

ראשיתו של הסיפור הוא בלילה שבין רביעי לחמישי במסיבה שאורגנה לסולן הרולינג סטונס במסעדה בתל אביב. לאחר ההופעה המדוברת בפארק הירקון החלו לזרום למסעדה שלל כוכבי הביצה וביניהם גם בר ועדי.

בסיום המסיבה החל להגיע למערכות התקשורת מידע כי בתוך המסעדה התחוללה דרמה בין עזרא לרפאלי בעקבות קרבתה לג'אגר, שלוותה בהתנהגות חריגה כביכול של עזרא כלפי בר וריב קולני שהתפתח בין השניים.

קרובים לעזרא טענו כל העת כי מדובר במידע לא נכון וכי הייתה ביניהם שיחה נוקבת ותו לא. "מדובר בסך הכל בריב כמו שיש בין כל בני זוג", מדגישים בקרבתו ומוסיפים כי למרות השמועות שנפוצו לא הופעל על רפאלי כל כוח מצידו.

"עדי היה עייף ורצה ללכת אז הוא ניגש אליה והפנה את תשומת ליבה לשעה, היא לא רצתה ללכת אז הוא התבאס עליה. לא היה איכפת לו שהיא רוקדת עם מיק ג'אגר", מוסיף מקורב לעזרא. "נשמות טובות שלא רוצות את הקשר בין בר לעדי מנפחות את העניין כדי לגרום לזה שבר והוא יפרדו. מעדיפים שבר לא תהיה איתו".

עוד ב-mako סלבס:

המקורבים אומרים עוד כי למרות האשמות הקשות נגדו "הוא מעדיף להתעלם מכל הסיפור הזה, הוא אוהב את בר והוא בחיים לא יגיד משהו שיפגע בה. את העניינים שלהם הם יסדרו ביניהם ולא בתקשורת. עדי הוא הכי ג'נטלמן, הוא בחיים לא יתנהג בצורה לא נאותה כלפי אישה ובכלל כלפי אנשים" .

כמו כן, מציינים בסביבתו כי אם באמת היה קורה משהו דרמטי במקום אז הוא היה מתועד בדרך כלשהי. "אין מצב שבר רפאלי רבה במסעדה ואף אחד לא מצלם את זה היום. דבר כזה מצולם ובתוך דקות עולה לרשת בימינו".

בנוסף, מדגישים המקורבים כי בניגוד לפרסומים פרידה לא עומדת על הפרק למרות רצונם של לא מעט אנשים שקרובים לבר לראות את החבילה הזאת מתפרקת. "הם רבים לפעמים, זה לא חדש כל העניין הזה, כמו כל זוג נורמלי ולמרות זאת הם עדיין ביחד ולא נפרדו ולא ייפרדו" .

מקורב לעדי מסכם: "הם אוטוטו עוברים לגור ביחד, עדי מתכנן להציע לה נישואין השנה, בר מאוהבת כמו שלא הייתה מעולם, הוא הכי רוצה ילדים ולהקים איתה משפחה וזה אומר הכל".

בר רפאלי ועדי עזרא הסטונס  (צילום: צ'ינו פפראצי)
הכל תקין? | צילום: צ'ינו פפראצי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +