אין תמונה
אילנית לוי. עמוסה

היא מגיעה להופעות שלו, מבלה איתו בחופשות משפחתיות, נשארת קרובה אל החמות ובהשקת הבושם החדש שלו נראתה מאושרת. ולמרות זאת, אילנית לוי לא רוצה להשפריץ ריח של קאמבק עם אייל גולן. הקרבה ביניהם נובעת מהעובדה שיש להם שני ילדים משותפים, וכאחת שגדלה במשפחה חמה וצפופה, אילנית לוי לא מוותרת על המשפחה שלה ולא על עצמה.

בימים אלה היא מובילה בפעם השנייה את קמפיין ההנעלה וההלבשה של "גלי", עסוקה בחזרות ל"סינדרלה", הצגה בה תככב בתפקיד הראשי. בין לבין היא מוצאת זמן להצטלם לפיילוטים של שתי תוכניות חדשות - האחת עם אורי גוטליב ("שבוע סוף") והשנייה עם מירי בוהדנה חברתה הטובה (כן, הן עדיין בקשר) ועם הילה נחשון להוט. שתיהן מתוכננות לחורף הקרוב.

נשמע עמוס בתור אמא לשני ילדים. מי שומר עליהם כשאת עובדת?
"בימי העבודה הארוכים אני מתגעגעת אליהם מאוד מאוד, יש לי את סבתא שלהם, אמא של אייל שעוזרת ושומרת עליהם כשאני בעבודה".

ואת לא נהנית קצת מהחופש? אומרים שאמהות מייחלות לזה
"אני לא נהנית מזה בכלל! דווקא עכשיו שהם לא בגנים ובבתי הספר ואוטוטו זה נגמר אז אני צריכה לעבוד כל היום? זה לא פייר. אני מחכה לרגע שאוכל להיות איתם".

אין תמונה
לוי מצטלמת לקמפיין. לא מוותרת על המשפחה

 סוג של סמל נוסף לחיים שלה בימים אלה - לאחרונה עברה מהדירה הקטנה של הוריה בחיפה היישר לבית החדש והמפואר שהיא משפצת בימים אלה ברחובות. עכשיו, בימי החופש הגדול, היא בעיקר מבלה עם הילדים: "הייתי איתם במימדיון, בלונה פארקים, נסענו לאילת, קצת לחו"ל. הם גם נסעו עם אייל להפלגה על ספינה שבה הוא הופיע".

מה דעתך על הבושם החדש שלו?
"זה בושם מעולה. הריח הוא יוניסקס - לא נשי מדי או גברי מדי והניחוח מאוד פרשי ונקי. אני קוראת לזה "ריח של יציאה מהמקלחת".

משתמשת בו?
"עדיין לא יצא לי להשתמש בו כי עדיין אין לי אותו. ברגע שאקבל - אתבשם בו".

אין תמונה
לוי מצטלמת לקמפיין. לא מוותרת על המשפחה