ניקול ראידמן התארחה הערב (שישי) אצל אופירה וברקוביץ' ותקפה בחריפות את ההפגנות מול בית ראש הממשלה בבלפור. "זכותו של כל אדם ללכת להפגין ולעמוד על האמת שלו, כל עוד היא לא מותנית באלימות ובביזאריות. ההפגנה הזו היא של אנשים שעומדים עם איברים פאליים עליהם כתוב שמה של הגברת הראשונה של מדינת ישראל. זה ביזיון. אתם רוצים שישמעו אתכם? תדברו, אל תצעקו".

לא מקשיבים להם. אין לאנשים כסף לאכול.
"איך אפשר להקשיב לאנשים כאלה? מי שאין לו מה לאכול יושב בבית ולא יוצא להפגנות כי אין לו כסף לבייביסיטר. יש הרבה מאוד אנשים שאין להם מה לאכול, אבל תדברו בגובה העיניים. אני מוכנה לזה שאנשים יצאו להפגנות וגם אני אצא להפגין למען מטרה טובה".

יש לך ביקורת על ראש הממשלה?
"אני נפגעתי גם, אבל אני מנסה לפתור את הבעיה שלי ולא להפיל הכל על הממשלה. אני לא אעמוד מול בית ראש הממשלה, אראה לו את הציצי שלי ואגיד לו 'תעזור לי'. הוא לא ישמע אותי כי זו אלימות. אתם רוצים לדבר? תגידו מה אתם רוצים, בואו ננסה לחשוב ביחד".

"שרה נתניהו עוברת תקופה לא פשוטה"

ראידמן התייחסה גם לתקופה הקשה שעוברת שרה נתניהו, חברתה הקרובה. "אני מכירה את שרה. לא מהתקשורת, לא מכל מה שאומרים וממציאים עליה. מבחינתי היא חברה שלי, חברת אמת שהייתה איתי ברגעים הכי קשים של החיים שלי. אני אעמוד על הגדר כדי להגן על כבודה. היא אישה חכמה, אינטליגנטית ומגיע לה הכבוד הראוי. היא עוברת תקופה לא פשוטה, לא קל להיות כל הזמן מותקפת".

היא בחרה להיות בפרונט.
"היא לא בחרה, היא אשת ראש הממשלה. אני בטוחה שביום שתשבי איתה על כוס קפה את תתאהבי בה ובאישיות שלה".

כל האנשים שטוענים שהיא פגעה בהם, כולם משקרים?
"זה לא נכון. אני לא יודעת מה היה במקרים ספציפיים כי אני לא מכירה אותם, אבל כל מה שאני שומעת מהתקשורת זה שקר מוחלט. לא היה ולא נברא. אין בן אדם יותר מכבד ממנה. אני לפעמים שותקת, אבל כל כך נמאס לי מהרפש של התקשורת עליה. אתם עשיתם ממנה שטן. היא בן אדם טוב עם לב זהב שעוזר לאנשים".

האנשים האלה ממציאים?
"כן".