המירוץ למיליון- מיה ועמיחי (צילום: עדי אורני)
מיה ועמיחי. כבר לא | צילום: עדי אורני

כולנו בנינו על חתונה תוצרת "המרוץ למיליון" כשצפינו במיה קרמר רומזת שוב ושוב לבן זוגה, עמיחי גת, שהיא מחכה לטבעת. אלא שעכשיו זה נראה רחוק מתמיד: קרמר את גת החליטו לפרק את החבילה.

מקורבים לשניים, שמטפחים מערכת יחסים זוגית ויציבה כבר למעלה משנתיים, מספרים כי כבר תקופה ארוכה שהשניים חווים עליות וירידות במערכת היחסים, עוד מאז שנסעו ביחד לתחרות הריאליטי, וזאת גם הסיבה שבגללה הם כמעט ולא הגיעו ביחד לאירועים מתוקשרים.

מאז הסתיימה התוכנית התרחק גת מאור הזרקורים. קרמר, לעומתו, מחפשת את דרכה חזרה פנימה, חתמה רק לאחרונה על חוזה טאלנט בסוכנות יולי ודווקא בימים אלה, למרות הפרידה, סגרה על השתתפות ב"פסטילאב", שיערך בתחילת ספטמבר ויעסוק באהבה וזגיות, שם תיתן עצות בנושא זוגיות תחת לחץ. בכל מקרה, נכון לרגע זה, שניהם רווקים ופנויים להצעות. לגבי קאמבק? אף אחד לא יהיה מאוד מופתע אם זה יקרה.

 מסוכנות "יולי", המייצגת את השניים, נמסר בתגובה: "אנחנו לא מגיבים לחיים הפרטיים של מיוצגינו".

עוד בmakoבידור: רן דנקר ועילי בוטנר נפרדים; השינויים הצפויים בגמר "כוכב נולד"; פפראצי: הראל סקעת עם האופנוע; מייקל ג'קסון ייקבר ב-3 בספטמבר; רנה זלווגר במראה אנורקטי; ליאת בלו בביקיני; ו"ג'י איי ג'ו כוח המחץ" הוא סרט אקשן משובח.