איתי האפרתי ושי שטרית, בילוי הישרדות במלון הרודס (צילום: ניר פקין)
האפרתי ושטרית. איחוד ריאליטי | צילום: ניר פקין

סוף השבוע האחרון באילת היה עמוס בפליטי ריאליטי, כשחלק מכוכבי "האח הגדול" חגגו עם עינב בובליל את מסיבת הרווקות שלה ואילו כוכבי "הישרדות 2" הגיעו לסוף שבוע של "הישרדות" (כן, ככה קראו לסוף השבוע, ולכן הם הוזמנו כאורחי הכבוד) במלון הרודס פורום.

התייצבו בבגדי ים: נתן בשבקין, איגור טיגנר, איתי האפרתי, מירית ועקנין, מאיר צרפתי, מיכל סיאני וסיון ראוך כחלון. גם המודח הטרי גיא גיאור הוזמן ואישר הגעה, אגב, אבל הבריז ברגע האחרון. את משבצת ה"חי בסרט" של הסופ"ש תפס באופן לא מפתיע השורד מאיר, שסירב להצטלם לתמונות יזומות עם חבריו מהאי.

 אז בין הפלגות על יאכטות, מסיבות בריכה, בילויים בים ומסיבות אל תוך הלילה, השורדים בעיקר הצטלמו עם מי שרצה וחילקו חתימות (מלבד מירית ששומרת שבת וסירבה להצטלם עד צאת השבת).

פליט "האח הגדול" שי שטרית הגיע עם בת הזוג שלו מוריאל סגל לסוף שבוע בסוויטה של "הרודס", ובזמן שחבריו לבית בילו עם בובליל במלון שלה הוא הסתפק בגיחות פה ושם.

מפגש מעניין נרשם בין הדוגמן יואב ראובני, בן הזוג של כתבת גיא פינס לירון ויצמן, ואיתי האפרתי. השניים מעולם לא נפגשו אך מכירים טוב מהסיבה שאת המנוי לחדר הכושר של האפרתי, שסיפרנו לכם לאחרונה שרצה למכור, רכש ראובני. מרגש.

בילוי הישרדות במלון הרודס (צילום: ניר פקין)
באמת חסר להם קצת שיזוף | צילום: ניר פקין
בילוי הישרדות במלון הרודס (צילום: ניר פקין)
כל החבורה. כוכבים | צילום: ניר פקין
איתי האפרתי ונתן בשבקין, בילוי הישרדות במלון הרודס (צילום: ניר פקין)
בשבקין והאפרתי. כוכבי ילדים | צילום: ניר פקין
נתן בשבקין ואיתי האפרתי, בילוי הישרדות במלון הרודס (צילום: ניר פקין)
בשבקין ואיתי. חברים טובים | צילום: ניר פקין