דווקא בימים מורכבים כמו אלה שאנחנו עוברים, יש מי שלוקח את המציאות והופך אותה לדבר הכי מצחיק על המסך. אנחנו מדברים כמובן על חברי נבחרת ארץ נהדרת, שבצל ההנחיות המחמירות וההתמודדות עם התפשטות וירוס הקורונה, החלו לצלם הבוקר תכנית מיוחדת שתשודר הערב ומחר (רביעי וחמישי אחרי החדשות בקשת 12).

שני כהן העלתה הבוקר בחשבון האינסטגרם שלה סטורי שמתעד כיצד כל אנשי הצוות, כולל המאפרים ואנשי ההפקה שעל הסט, עוברים מדידות חום ועוטים מסכות הגנה. גם איל קיציס סיפר על מאחורי הקלעים של התכנית המיוחדת בראיון לחדשות הבוקר עם ניב רסקין.

צילומי ארץ נהדרת
יובל סמו עובר בדיקת חום הבוקר בצילומי ארץ נהדרת | צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של שני כהן
צילומי ארץ נהדרת
אנשי ההפקה במסכות על פניהם | צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של שני כהן

במהלך הראיון התייחס קיציס לדיווחים על כך שאחת מהדמויות האהובות ביותר בהיסטוריה של ארץ נהדרת חוזרת למסך – הקופאית לובה, בגילומו של טל פרידמן. "מאחורי כל שמועה יש אמת, היום לובה תהיה בתכנית", אמר קיציס. "לא יכול להיות שהסתכלת על כל מה שקרה בכל הסופרים, ובכל הבלגן לא שאלת את עצמך אם היא לא אמורה להיכנס באיזשהו שלב. האמת שהתלבטנו במשך שנים מתי להביא אותה ופרידמן עצמו אמר, לא יודע, לחזור, לא לחזור - אבל אם יש זמן שהיא צריכה להגיע, זה עכשיו".

לובה השתנתה? יהיה משהו חדש?

"כמובן, איזו שאלה. בכל זאת, עברו כמה שנים. אנחנו השתנינו וגם היא. גם מחר יש מיני קאמבק של הפתעה, הטורטלים חוזרים. לא שאלת את עצמך איך נראה הבידוד שלהם? גם היום וגם מחר יש הפתעות, והכל קורה אחרי החדשות, שזה תלוי בכם מתי".

"מאוד מעניין לעשות את התכנית הזאת בתנאים שצריך לעמוד בהם", הוסיף קיציס. "כולם פה עם מסכות, רחוקים, רק עם מספר האנשים שאפשר בחדר. זה הזוי לגמרי, נכנסתי לאולפן קודם עם מד חום. זה דברים שכדאי שנזכור, אחרי זה לא נאמין שהם קרו. אני חושב שגם באמת צריך לצחוק על הכל. עם כל ההנחיות שצריך למלא והכל - צריך פרופורציות".