יותר מחודש עבר מאז סיפרנו לכם ב-mako סלבס על פסק הזמן שהוביל לפרידה בין אור דניאל (25) לדור דמרי (25) אחרי תשעה חודשי זוגיות.

מאז נעשו לא מעט ניסיונות מצד השניים, שהודו כי אהבה עדיין קיימת ביניהם, כדי לחזור לימים היפים של אחרי "האח הגדול".

אך למרות העובדה שהם ראו אחד את השנייה מדי יום נוכח המצב המוזר שנוצר בו המשיכו לגור ביחד, אור ודור לא רק שלא חזרו זה לזרועות זה, אלא החמירו את המצב.

ל-mako סלבס נודע כי דניאל ודמארי עזבו לפני שבועיים את הדירה המשותפת באזור הטיילת בתל אביב בעקבות מריבה קשה שפרצה ביניהם, בסיומה הבינו כי הם אינם יכולים יותר לראות אחד את השנייה.

עוד ב-mako סלבס:

"למרות כל הניסיונות להישאר ידידים טובים ולגור ביחד זה לא עבד", מספר מקורב לשניים, "הם כל הזמן היו רבים עד שיום אחד זה כצפוי פשוט התפוצץ.

מקורב נוסף המעורה בפרטים מספר כי לא רק שהשניים לא גרים ביחד עכשיו הם גם כלל לא מדברים, "אין ביניהם שום קשר. היא עושה מה שהיא רוצה והוא עושה מה שהוא רוצה".

לפני מספר ימים המריאה דניאל לפיליפינים, וכשתשוב בשבוע הבא תחל במאמציה לחפש דירה חדשה בתל אביב. דמרי מתגורר לפי שעה אצל חברים טובים בעיר.

נראה כי הפרידה ביניהם עשתה לדמארי רק טוב, כי מאז הפרידה הוא הספיק להצטלם לקמפיין חברת גלישה עם שיר אלמליח ולאחרונה אף לקמפיין של גו' מאייר.

רונן אור צרפתי המנהל של דמרי בתגובה: "אין תגובה".

מאור דניאל טרם התקבלה תגובה.

אין תמונה
בימים ורודים יותר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +