מיכל הקטנה התראיינה הבוקר (שישי) ל"גלית ויואב" וסיפרה על התגובות הקשות שקיבלה לאחר שפרסמה תמונות שלה בביקיני בזמן שהיא בנופש בדובאי ובעיצומו של הריון מתקדם. "טסתי לדובאי עם הבן שלי לזמן איכות – אני והוא לבד. הוא נורא התרגש שהוא צילם את התמונה הזו ואני נורא אהבתי את התמונה, אז הוא אמר לי 'אמא תעלי את זה ותכתבי שאני צילמתי אותך'. העלתי אותה וכמו תמיד התחילו ביקורות".

"לרוב אני לא מתייחסת, אבל הייתה מישהי שממש כתבה פוסט בו היא שואלת איך אני לא מתביישת ליחצן את ההיריון שלי בצורה כזו מול כולן כשיש בחורות שנאבקות ולא מצליחות להיכנס להיריון. אני ראיתי פשוט רוע טהור מול העיניים, לא נעים לשמוע שבחורות נאבקות ומתקשות להיכנס להיריון וזה גורל אכזר מאוד, אבל מכאן ועד ללכתוב פוסט ולתייג אותי? זה היה קצת מביך"._OBJ

כשנשאלה מה גורם לכך שהיא נמצאת לא מעט תחת עין הסערה ענתה מיכל: "מה אני עושה? שוב דבר. משפחה גדולה הייתה החלום שלי ובאמת שזכיתי ובורכתי להגשים אותו. אני לא מצליחה להבין מה מפריע לאנשים. גם כשאני הולכת ברחוב אנשים אומרים 'עוד פעם את בהיריון? לא נמאס לך?'. מה מפריע לאנשים? בעיני זו ברכה, נס, הדבר הכי מדהים והברכה הכי גדולה שיכולתי לקבל".

"הילדים שלי לוקחים את זה מאוד קשה", הוסיפה מיכל. "זה קשה להם, הם לא מבינים מאיפה זה מגיע ולמה זה מגיע בצורה כזו אז הם שואלים אותי 'אמא, למה יש כל כך הרבה שנאה?'. הילדה שלי גם באינסטגרם ורואה את הדברים ולפעמים התגובות האלה מגיעות גם אליה ישירות".

כוכבת הילדים מתחזקת משפחה מורחבת עם חמישה ילדים וכעת היא מצפה לבת נוספת. "בן זוגי רצה לעצור בשני ילדים, אבל כשלי אומרים לא זה גורם לרצות יותר ובסוף האישה קובעת. הילדה האחרונה שלי, אלי, היא הדבר הכי טוב שקרה בבית – זה אור, פלא. לשבת בארוחת שישי ולראות את כל השבט זו היצירה האמיתית שלי".