כבר חשבנו שנראה אותם בקרוב עם בני זוג חדשים, אבל נראה שהזוגיות של אור דניאל ודור דמרי לא הולכת לשום מקום. כנראה שככה זה כשאתם נפרדים וממשיכים לגור ביחד.

בראיון לתכנית "מה אתם אומרים" עם חיים אתגר הפתיע הבוקר דור דמרי שאמר כי הוא ואור שוב ביחד. "אנחנו ביחד. היה משברון קטן של זוגיות, עדיין יש אהבה גדולה, גם אצלי בלב וגם אצלה. אנחנו מאמינים שהאהבה תנצח. זה קצת יצא מכל פרופורציה בתקשורת אבל יהיה בסדר".

אתם בני זוג? שבתם להיות ביחד?
"אנחנו גרים ביחד ועובדים על זה. יש קצת מחלוקות ואי הבנות, קצת חורים שצריך להשלים אבל אני חושב שזה בכל זוגיות במיוחד כשזה מתוקשר ושני אנשים שמנסים לנהל קריירה. יש פחות זמן לדבר אחד עם השני על הבעיות הקטנות ולאט לאט זה נוצר לחור. אבל אנחנו מבינים את זה ומנסים לעבוד על זה".

כזכור, בחודשים האחרונים התגלע משבר חריף ביחסים של השניים, שהחל בשהות הארוכה של אור לצרכי עובדה באירופה. כדי לנסות לשקם את היחסים שבה אור לישראל, אך הניסיונות לא צלחו ולפני מספר שבועות היא הודתה בראיון כי "דור זרק אותי".

למרות הפרידה המשיכו השניים לגור בביתם המשותף בתל אביב, בזמן שאור נראתה לא אחת מסתובבת בתל אביב עם מתווכים בניסיון למצוא דירה משלה. כנראה שלבסוף העובדה שהם קמים יחד באותו בית עשתה את שלה, ושיקום היחסים הצליח. עד הפעם הבאה.

אין תמונה
רק תחזיקו מעמד

עוד ב-mako סלבס:

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +