ערב לא פשוט עבר אתמול על קובי פרץ, כשבשיאו הודח מהעונה הנוכחית של "רוקדים עם כוכבים". במיוחד אחרי שאמר שהוא לא רוקד בשביל השופטים (כי לא הם מעניינים אותו) אלא בשביל הקהל שלו.

ההדחה ללא ספק הפתיעה אותו, את הקרובים אליו, את האנשים שלו ואת המעריצים שלו, שמשקיעים כבר תקופה את כל מרצם בשליחת סמסים, כדי שהכוכב שלהם ישאר בתוכנית.

פרץ ואנשיו, שעדיין מעכלים את ההדחה המפתיעה, הלכו לישון בלילה וקמו הבוקר לשלל טלפונים, דעות, הצעות ותמיכה. כאשר הדבר העיקרי שנאמר להם זה שישנם כאלו ממסמסי פרץ לתוכנית הריקודים, שקיבלו הודעת שגיאה, בה נכתב כי ההודעה לא הגיעה ליעדה וכי מדובר בהודעת שגיאה, מיד אחרי ששלחו עבור הכוכב שלהם סמס.

קובי פרץ והרקדנית שלו ברוקדים עם כוכבים (צילום: יוני המנחם)
קובי פרץ והרקדנית הפרטית שלו. העיקר שימשיך לרקוד | צילום: יוני המנחם

בשלב זה בוחנים פרץ ואנשיו את העניין ושוקלים את צעדיהם. בינתיים פורסם בעמוד הפייסבוק של אשת יחסי הציבור שלו, שרית בירן, ההודעה הבאה: "מהבוקר אנו מקבלים פניות מצופים, שהצביעו לקובי וקיבלו הודעת שגיאה על SMS ששלחו עבורו, ושנכשל בהעברה, בזמן ההצבעה בתוכנית. רצ"ב דוגמא. אם קיבלתם הודעה כזו או דומה אנא עדכנו אותי".

ואכן יש גם דוגמה של צילומי מסך. אחד עם ההודעה שהתקבלה במכשיר אייפון, ואחת במכשיר בלקברי. לטענת מקורבים, לא מדובר בהודעות ספורות, אלא כמות שיכלה להשפיע על התוצאות ולמנוע את הדחתו של פרץ אמש מהתוכנית.

בירן, אשת יחסי הציבור של פרץ, מה עכשיו?
"הנושא נמצא בבירור".

מיחסי הציבור של "רשת" נמסר: "חברת טלטאץ' תקשורת, המפעילה את מערכת ספירת ההצבעות פועלת עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות ביותר, מדויקות ומבוקרות באופן שוטף, ובייחוד באירועי הצבעה טלוייזיונים. לבקשת מייצגי קובי פרץ ערך המפיק עבורנו בדיקת עומק, וגם אל מול פרטנר תקשורת, ולא נמצאו תקלות או חריגות בנושא ההצבעות. בכל מקרה רשת מעריכה ומוקירה את קובי פרץ אשר תרם רבות לעונה השישית של "רוקדים עם כוכבים".

קובי פרץ חוגג ברוקדים עם כוכבים (צילום: יוני המנחם)
בימים מאושרים יותר | צילום: יוני המנחם
קובי פרץ נדחה (צילום: mako)
ההודעה | צילום: mako

>> אילנית לוי שוב פנויה