הקורונה ממשיכה להכות גלים: הזמר ליאור נרקיס ייכנס לבידוד לאחר שנכח במקום בו ביקר חולה הקורונה שחזר מאיטליה - חנות "הפיראט האדום" באור יהודה. 

בהודעה שהוציא מנהל יחסי הציבור של נרקיס, עופר מנחם נכתב: "ליאור נרקיס קיבל לפני מספר שעות הוראה ממשרד הבריאות/מד"א להיכנס יחד עם 2 ילדיו לבידוד, בשל הימצאו בחנות ה"פיראט האדום" באור יהודה בתאריך המדובר".

View this post on Instagram

A post shared by ליאור נרקיס Lior Narkis (@liornarkis) on

"אתמול, לאחר פרסום המידע כי בעל החנות נמצא חולה קורונה, צלצל ליאור למד"א ושוחח עם ד"ר רבקה שפר שאמרה כי הוא יכול להתנהל רגיל ואף להמשיך להופיע ולהמשיך כל פעילות רגילה. לפני מספר שעות צלצל ליאור מיוזמתו שוב למד"א ולאחר התייעצות טלפונית עם דוקטור סרוגו, מנהל בכיר שמתמחה בנושא, הוחלט כי הוא ייכנס לבידוד".

"לליאור נמסר כי אין הדבקה במעגל שני, רק למי שהיה חשיפה ישירה לחולה, או נשא. מכיוון שליאור אינו חולה ואינו נשא, כמשנה זהירות בלבד, הוא התבקש להישאר בבידוד למשך 10 ימים הקרובים. בשל כך, ליאור ייאלץ לבטל למעלה מ 20 הופעות שתוכננו לו במהלך התקופה הזו".

עוד סלב  שנמצאת בבידוד היא אנה זק. ממנהל הציבור של זק, עופר מנחם נמסר: "אנה זק נמצאת בבידוד, זאת בהתאם להוראת משרד הבריאות ומתוך דאגה לשלום הציבור".

אנה זק מצטלמת לדולצ'ה וגבאנה
ובר זומר כובשת את שבוע האופנה במילאנו | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12


"זק שבה ממילאנו לפני כשבוע , לשם הוזמנה להשתתף בקמפיין טיק טוק בינלאומי של דולצ’ה וגבאנה. ולמרות שהיא חזרה לארץ לפני הוראת משרד הבריאות לגבי השבים מאיטליה, זק תשהה בבידוד בעשרה הימים הקרובים וכל הופעותיה בימים אלו בוטלו". מסע הטרום בכורה של הסרט ״הרפסודה״ בו היא מככבת, יידחה ל-11 במרץ".