משפחת רביבו, בר מצווה לבן של חיים רביבו (צילום: עודד קרני)
חיים רביבו. ירכוש וילה חדשה? | צילום: עודד קרני

האם חיים רביבו מחסל סופית את עסקיו בארץ? עם או בלי קשר למה שעובר עליו ועל משפחתו בחודשים האחרונים (ע"ע: המעבר עם משפחתו ללוס אנג'לס על רקע הסתבכותו עם העולם התחתון ואזהרת המשטרה שיעזוב את הארץ בשל האיומים על חייו) רביבו החליט למכור את הווילה הפרטית המפוארת שלו באשדוד.

לפי המקורבים, ההחלטה על מכירת הווילה התקבלה כבר לפני מספר שבועות, והיא אינה קשורה לפרסומים שהופיעו בימים האחרונים בנוגע לקשריו עם העולם התחתון. המקורבים מסבירים שהסיבה למכירה היא הרווח גדול שבצד המכירה; רביבו שילם על הווילה כ-700 אלף דולר, והיום הוא עתיד למכור אותה בכשני מיליון דולר, כמעט פי שלושה מהמחיר בה רכש אותה.

אז אם יש לכם הרבה כסף ונורא בא לכם לשדרג את הבית, שימו לב: הווילה כוללת בריכה וממוקמת באחד האזורים הדרומיים היוקרתיים ביותר באשדוד.

כזכור, לאחרונה השאיל רביבו את הווילה (הלא מאוכלסת שלו בימים אלו) להפקה של הזמר ליאור נרקיס, שם צילמו את הקליפ לשירו החדש של הזמר, סביב הבריכה שבחצר. הם בטח לא ישמחו לשמוע שבקרוב הם כבר לא יוכלו להשתמש בשירותיו.

ואם תהיתם היכן יתאכלס רביבו במידה ויגיע שוב לביקורי מולדת, לא לדאוג: יש משפחה, יש חברים, יש בתי מלון. ולכו תדעו, אולי ביום מן הימים הוא ירכוש לעצמו וילה חדשה. או בית מלון.

האחות אוולין רביבו בתגובה: "אני לא יודעת במה מדובר".