באווירת המחאה הכללית שמתפשטת במדינה בחודשים האחרונה, הנה אחת חדשה אליה תוכלו להצטרף (אם תחליטו).

גם הפעם במחאה שהחלה בפייסבוק, שיוזמיה קוראים לכם להצטרף אליהם ולהפגין נגד בן זלץ ואתי חזן, משתתפי תוכנית הריאליטי "הדור הבא". ההפגנה תתקיים ביום חמישי הקרוב מול משרדי ערוץ 10, שבו משודרת התוכנית.

מטרת ההפגנה המתארגנת בימים אלו - דרישה להוציא את חזן וזלץ מהתוכנית עקב התעללות בבעלי חיים. ואיפה זה התחיל? לפי מארגני העניין, לפני מספר ימים סיפרו השניים בגאווה רבה, במהלך שיחה שגרתית בבריכה שבוילה,  סיפורי זוועה על התעללות קשה בבעלי חיים.

המארגנים מספרים כי זלץ סיפר כיצד הרג יונה עם חברו על ידי זריקת אבנים על ראשה ואתי חזן סיפרה כיצד הזריקה אטרופין לחתול ונהנתה לראות אותו סובל. כל זה כשהם מצולמים ומשודרים לייב 24 שעות ביממה.

יוזמי ההפגנה קוראים לראשי התוכנית ועורכיה להוציא לאלתר את חזן וזלץ מהוילה בעקבות הדברים שאמרו ולא לתת יד להתעללות הזו. כרגע הצטרפו לעמוד הפייסבוק שקורא להפגנה למעלה משלוש מאות אנשים, רבים מהם גם הגיבו בנושא.

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "אנו מתנצלים אם מישהו נפגע מהשיחה. במסגרת תוכניות שונות בערוץ אנו פועלים לקידום נושא זכויות בעלי חיים ומעודדים אימוץ כלבים וחתולים. גם בתכנית "הדור הבא 24/7" מתוכנן שיתוף פעולה עם עמותת 'צער בעלי חיים' שיכנסו לווילה וילמדו את המתמודדים כיצד מטפלים כהלכה בבעלי חיים".

הפגנה נגד בן זלץ ואתי חזן (צילום: mako)
צילום: mako