אילנית לוי מחבקת את אייל גולן (צילום: אלעד דיין)
לוי והאקס. עדיין מבלים יחד, אבל לא על ספינות | צילום: אלעד דיין

הזמר אייל גולן העיד אתמול במשטרה בפרשת ארגון הפשע של חגי זגורי, והודה כי עלה לספינת ההימורים של הארגון, "מג'יק 1", לפחות פעם בחודש. גולן סיפר כי הכיר את כל עובדי הספינה, השתתף באופן פעיל בהימורים, פעם אחת אף הפסיד קרוב ל-18,000 דולר, אבל אין לו שום קשר לעבריין זגורי. ומה יש לגרושתו, אילנית לוי, לומר בעניין? "שמעתי את זה הבוקר בחדשות, ממש לא ידעתי על זה", היא מספרת לנו. "בחיים שלי לא שמעתי את השם חגי זגורי, ולא היה לי מושג מי הבנאדם הזה ומה הוא קשור לאייל".

הפלגת עם אייל על המגי'ק 1?
"הייתי איתו פעם אחת בחיי על הספינה, אבל אני לא מתחברת לכלוב הזה".

בקזינו שם היית איתו?
"כן, ברור. זה גם סוג של בילוי, אין לי בעיה עם זה".

לוי וגולן, למקרה שתהיתם, ממשיכים לתפעל יחסים צמודים וקרובים מאי פעם - היא מגיעה לאירועי ההשקה שלו, הוא מגיע להתארח בתוכנית שלה ושל הילה נחשון ומירי בוהדנה, "אחיות לילה", ועל פי התכנון, אפילו את ליל הסדר הקרוב הם הולכים לבלות ביחד כמשפחה אחת גדולה ומאושרת.

במקביל, אגב, לוי ממשיכה לחפש אחר תחליף ראוי לגולן שיתפקד כבן זוגה. למרות תמונות משותפות ושמועות על זוגיות מתפתחת בין לוי לבין אמיר אביטן - איש חיי לילה תל אביבי שמחזיק באמתחתו לא מעט ברים, בחלקם הוא מתפקד גם כשותף עסקי של גיא גיאור - לוי טוענת שמדובר בסתם עוד חבר טוב, ותו לא.
"הכרתי אותו דרך הילה נחשון", היא מסבירה, "הוא חבר ממש טוב שלה, והיינו רק פעמיים בקפה ביחד אבל הספיקו לצלם אותנו. הוא גמור מזה, הוא לא מוכן לצאת איתי יותר לקפה. הוא אמר לי שאם אני רוצה - מעכשיו מדברים רק בטלפון".

את בטוחה שמדובר רק בידידות?
"הוא ממש חמוד, אבל יש לו חברה בכלל. אני אמנם לא מכירה אותה, אבל אם אני הייתי במקומה זה לא היה נחמד לי בכלל. מזל שהיא יודעת בדיוק מה מערכת היחסים בינינו, והיא גם ידעה שאנחנו הולכים לשתות קפה ביחד".

אילנית לוי בקפה פפראצי 3 (צילום: אלעד דיין)
לוי והבחור. רק חברים טובים | צילום: אלעד דיין

>>פפראצי: ציון ברוך והחברה עוברים על החוק